Aprilia Pegaso 650 Strada (2005)

Vlastník Biggy159
Vloženo 15.10.2009
Aktualizováno 7.6.2010

Je dovezena z Italie, za ty penize sem mohl sice mit 2007 ale Strada se mi libi pouze v tehle barevne kombinaci a ta se delala jen `05 a `06. Jinak klasicky traktor, taha krasne od spodu.

Jde videt ze Italove umi, motor je pouzity z XTecka ale taha podle me a krapek lip(mozna jen pocit) a maximalka konci presne na 191km/h pak zasahne omezovac, ale potrebuje sakra dlouhou rovinku:))motor taha krasne od spodu, prubeh kroutaku je fakt super, skoda ze toci jen 7tis. Jo a taky je to hrozny zrout zadni gumy, njn dan za jednobuch

Naprosta spokojenost tedy az nato ze pri turovani se spojkou casto vypne motor coz neni zrovna nej. Jestli nekdo vi jak to vyresit urcite napiste. Jinak sedlo je pohodlne, ale na delsi cestovani nic moc, chtelo by to tvrdsi rychle se prosedi. Podvozku davam jednicku uz jsem parkrat zazil krizovku s obema kolama ve smyku a motorka se dala udrzet velmi dobre.Clovek si, ale musi zvyknout prenaset vahu zadkem nebo slapat do stupacek. Navic mlutifunkcni displej kde si sami muzete provest diagnostiku je opravdu libovka. Jinak obuti je dvousmes Michellin Pilot Power, pribyl stitek Puig, kufr givi E55 maxia 3, dale pres zimu mam v planu udelat padaky a bocni nosice. Motorecka dostala nastrikany kryt motoru blatnicek.

Luki2
Luki2 napsal 17.01.14 v 19:30

Parádní a krásný stroj,ta barevná kombinace mě očarovala,krása

píno
píno napsal 05.01.14 v 16:18

souhlasím, že tato barevná kombinace je nejhezčí 10

zajda_sr50
zajda_sr50 napsal 29.07.11 v 19:39

dneska jsem ji viděl u penny v Rychvaldě, moc pěkná

LiborCBR
LiborCBR napsal 26.02.11 v 09:20

Vypadá hezky a zřemě jezdí i ve sněhu. Dávám 10 a přeji Ti hodně pohodových kilometrů.

Milan1963
Milan1963 napsal 16.10.09 v 11:20

Pěkná,ta barva opravdu sedí a nepřehlédneš ji.10 bodů a užívej si ji.