Aprilia Pegaso 650 Strada (2007)

Vlastník antony_2507
Vloženo 13.2.2009
Aktualizováno 29.9.2012

Byla to moje první silnějsí motorka, plno zážitků a hodně mě naučila. Už se prohání u Pardubic.

životopis

Takže jmenuju se Strada 650, jsem z rodiny Pegasáků od Aprilie a páníček si mne domů přivezl 13.2.2009. Měla jsem najeto jen 1200km, protože dřívější chalan si mě pořídil jen z recese a moc na mě nerajtoval, potom mě mu sebrali, protože neměl na leasing no a cestou necestou jsem se ocitla v garáži, vedle mé předchůdkyně Daelim Daystar 125 a vedle většího bratříčka Caponorda ETV1000. Jak tak na mě pár dní zírali, tak jsem nakonec z toho nechtěla ani chytit, a tak musel páníček koupit novou baterku a už mě začal pomalinku prohánět po zdejších sinlncích, protože jsem byla ještě stydlivá a né moc projetá, tak mě všechno postupně naučil a i já jeho. =)

Motorka parádní, jede v pohodě, zátah má taky slušnej a s cestvním plexi od puigu na ni nefouká a je to paráda, na dálnici to není, jelikož jednoválec to moc neumožňuje a brzy bych ji uhnal, jinak se na ní dá v pohodě lítat. Mám na tom Avon Storm vzadu a Michelin pilot road vpředu, je o ideální, zadek mi vydržel 14 ooo km a předek 15 000, s čímž jsem naprosto spokojenej. Teď jsem před zimou nechal udělat kompletní servis, seřídit ventily, pístní kroužky, olej, gufera ve vidlých atd. Brzo půjde do světa, protože už mi ten výkon bohužel nestačí, táta mi na Kápu pořád ujíždí=).

Jinak doplňky:
Kryty na páčky Acerbis s led diodami 2 800,-Kč
Držáky na kufry monokey 5 500,-Kč
Sposta polepů (na fotkách ještě nejsou)
Cestovní plexi puig 2 200,-Kč

+modrá řeťezovka=)

Na fotkách jsem ještě leštil výfukový potrubí, jsem tak trochu pečlivka, takže jednou za čas motorku pěkně vyleštim a umeju.=)

aGGro
aGGro napsal 07.02.21 v 19:53 10b.

Italky :)

Taky bych jednou takovou chtěl
Jednoznačně 10b

fleet.admiral
fleet.admiral napsal 25.08.10 v 15:06

Máš dvě luxusní kočky! Škoda, že nemůžu nadělit víc jak tu desítku, co jsem dal, ale zasloužily by si...

ARCTIA
ARCTIA napsal 07.03.10 v 16:34