Piaggio X8 250 i.e (2005)

Vlastník Jeremy-II
Vloženo 30.9.2009
Aktualizováno 12.4.2011

Super scoot, nikdy bych neřekl že se se scootrem dá tak krásně cestovat!! Jenom škoda že je jich u nás v republice tak málo

Naprostá spokojenost scooter velice dobře drží v zatáčkách dá se opravdu hodně položit!!! Akcelerace je taky výborná takže bez problémů se dá předjíždět a na semaforech ve městě nemám konkurenci.

Jelikož to byla výhodná koupě tak původní záměr být koupit. povozit se, prodat.Nakonec sem ho koupil povozil se a neprodal!!!

Scoota sem koupil od jednoho kamaráda měl najeto 14.315km. U nás jsem druhý majitel. Je to dovoz z německa po prvním majiteli mám dva klíče, servisní knížku vyplněnou do roku 2007 a servisní manuál. Stav scoota se rovnal novému motocyklu!! Akorát má lehké odřeniny na pravé straně zřejmě to někomu spadlo ze stojanu nebo při transportu k nám, není to niž vážného . Jen co jsem si na něho poprvé sedl bylo jasný že je to správná volba. Výhodou je že je to cestovní scoot takže se na něm dá najet 350km v kuse bez větších problémů(když nejste zvyklí tak vás bolí p***).Dá se cestovat klidně rychlostí 100-120km/h. To vám ta cesta potom krásně ubýhá, pěkně se kocháte krajinoua, zjistil jsem že není nic hezčího.

Se scootem jsem zatím žádnej problém neměl kromě upadlího ozdobnýho krytu výfuku. Jen si jezdím a tankuju. Protože se blížím k hranici najetých 20.000kmtak přes zimu koupím novej variator a udělám takovou tu běžnou údržbu jako brzdový desky a zadní gumu, vyměním chladící kapalinu a brzdovou kapalinu jen pro můj klid duše.

Piaggio X8 250 i.e jednoznačně doporučuji někomu kdo vyloženě nechce motorku ale zase nechce obyčejnýho scoota kterýho má každej třetí člověk.

crasherx
crasherx napsal 08.10.09 v 21:14

Máš to pěkný sousede, toš ať slouží co nejlíp a užiješ si sním hodně srandy Zatím to je 10 a někdy na te vyjíždce čágo-belo

skywalker.L
skywalker.L napsal 30.09.09 v 21:56