Suzuki DL 650 V-Strom (2009)

Vlastník Brett
Vloženo 14.9.2009
Aktualizováno 8.1.2010

Pohodová motorka na cestování, pohodlný posed, dobrý přehled v provozu

14. 9.

Tak mě došla bíla funglovka ( má první). Zatím ji zajíždím, tak nemůžu moc posoudit. Motork cukavý, jako každy 2 vál. Je potřeba trochu citu se spojkou, nebo vám spolujezdec otluče přilbu Jinak podvozek ok, jen mě trochu překvapilo jak na mě fučí a to jsem si zvedl štítek. A stupačky spolujezdce jsou na můj vkus blízko stupačkám řidiče. Doplňky plánuju: kryty páček, vyhřívané hefty, rámy, kryt motoru, hlavní stojan, kufr.

28.9.

Mám najeto 1200 km, tak připíšu další poznatky. Moto v záběhu můžu už točit do 7500 otáček, takže je jízda již zabavnější Přidal jsem doplňky: padáky givi, centrální stojan, kryt motoruod sw motech, kufr kapa s opěrkou. V terénu ve dvou sem tam zavadím hlavním stojanem, ale jelikož má i šusplech tak jsem vklidu, ten chladič oleje není umístěn moc šťastně. Posed pohodlný pro oba pasažéry, já ani spolujezdec nemáme nohy na stupačkách v nějakém ostrem úhlu, takže pohodlná jizda.

Překvapivé mínus má u mě ochrana jezdce. Měl jsem spoustu motorek, ať verze S, nebo zcela bez štítku a kupodivu nejhorší je to na stromovi. Mám 186cm a po testování všech třech variant nastavení plexi jsem vyhodnotil, jako nejmenší zlo štítek uplně nejníž. Sice fučí, ale ty mega turbolence jak u štítku na max jsou nepatrné. Vzhledem k tomuto, budu nucen ještě zainvestovat do deflektoru, ale asi až příštírok.Za tu jízdu to snad bude stát.

Jiné větší negativa jsem zatím nezaznamenal.

Motor se posbírá dobře i ve dvou a není nijakhlučný. Jízda po městě není pro stroma jistě nejoblíbenější, ale u V2 se nedá nic jiného očekávat. Brzdy v jednomdobré, ve dvou se mě zdá účinek brzd už slabší ve srovnání s jinýma motorkama (třeba si desky ještě sednou). Posed, místo a pohodlí nadprůměrné pro oba, tu motorku snad dělali pro 3

Když to shrnu strom je velmi univerzální motorka pro ježdění do práce, nebo po polňačkách. Baví mě, že když se mě libí nějaká cestička ne zrovna asfaltka,se stromem na ní bez obav odbočím a nebojím se , že by ji nezvládl. Právě toto byl hlavní důvod volby koupě V stroma a zatím plní mé očekávání.

V-Stromek
V-Stromek napsal 15.02.11 v 09:36

Krásný stroj, přeji hodně pohodových km 10.b

mode
mode napsal 21.12.09 v 16:11

Štít daj do strednej polohy a dorob si deflektor napr. MRA.
Ten rozdiel s deflektorom je obdivuhodný!! a to mám len 175cm.

Charlie_KM
Charlie_KM napsal 12.11.09 v 20:56

Ta bílá vypadá fantasticky. 10b. Já mám 180cm a turbulence řeším taky. Možná je to i přilobou - mám Shark Evoline. Pokud to klapne, pořídím tam plexi s deflektorem a bude po problémech. K.

Adry
Adry napsal 04.10.09 v 09:24

Moc krásnej novoučkej mazlík tak at ti dělá jen radost dávám 10B

JTaa
JTaa napsal 01.10.09 v 20:18

Gratuluju k dobrý volbě. Dávám ti 10b.