Hartford VR 125 Z (2005)

Vlastník Gathering
Vloženo 18.8.2009
Aktualizováno 3.5.2010

Celkem spolehliva motorka s vybornym zvukem a krasnou spotrebou do 3l/100km.

Zatím jsem velmi spokojen. Motka je ideální pro začátek díky rozumnému výkonu, váze a dá se pořídit za velmi rozumnou cenu. Není to přímo čína, ale kvalitě japonce se nevyrovná. Má krásný zvuk 4taktu a táhne hezky odspodu. Při vyšších otáčkách se sice klepe, ale dá se jezdit pohodlně při nižších otáčkách bez klepání. Chybí zde pouze šestka. V jednom jede dostatečně, ale při jízdě ve dvou už trochu ztrácí sílu. Na silnici celkem pohodlný pojezd, v terénu už ale ztrácí. Doporučuji na začátek.

Co se problémů týče, nějaké se naskytly. Harťas v jednu chvíli jakoby neměl benzín a vynechával výkon. Problém byl v karburátoru, ve kterém byla uvolněná součástka. Při oprave byl rovněž vymněněn vzduchový filtr a profouknuty benzínové trubičky, poté vše opět ok.

Po zimě byl taky trochu problém nastartovat. Pomohlo opětovné profouknutí benzínových trubiček.

Pořízeno za 20 000,- koupeny nové blinkry - 1200,- nový vzduchový filtr 500,- nějaké chybějící šroubky... Prodáno za 21 500, přičemž mi zůstal kufr Givi, brašny šité na míru a zámek na kotouč brzdy. Najeto zhruba 1 500km. 2. majitel.

Flintas
Flintas napsal 23.02.14 v 22:55

Ty kravo můj Bohousek, doufám že jste měli spoustu super kilometru. Byl to super stroj na naučení.

v.lauf
v.lauf napsal 18.09.09 v 21:18

no popravde bych rekl po mojich zkusenostech to cina je ikdyz vyrobena na taiwanu

Lopuch
Lopuch napsal 18.09.09 v 07:04

Máš pravdu, čína to opravdu není, on je to totiš taiwan. Jinak at ti jezdí. ;)

Gathering
Gathering napsal 19.08.09 v 21:23

To ja jedu taky 100km/h na 8,5tis. otacek, ale jde mne o to, ze se uz cela motorka klepe a kdyz jeste pridam, tak uz se to neda delsi dobu vydrzet...

v.lauf
v.lauf napsal 19.08.09 v 12:05

kup si o zub vetsi ozubene kolecko dopredu jak ja a 6 hledat urco nebudes...100km/h 8,5tis. otacek