renocar_unor

Hartford VR 125 (2003)

Vlastník kacka.m
Vloženo 29.5.2007
Aktualizováno 17.1.2010

Perfektní spolehlivý stroj.Čtyřtaktní enduro chlazené vzduchem, přední brzda kotoučová, zadní bubnová, převodovka pětistupňová. Jsem druhá majitelka, jinak najeto jen kolem 1000km od prvního majitele.

17.1.2010
Motorka je prodaná, oči uplakané, garáž prázdná... a snad se brzy objeví další motorka než začne nová sezóna.

Bylo nám spolu krásně, vždycky na ni budu vzpomínat jako na svou ,,první skutečnou motorku" s kterou jsem zažila plno zážitků, vyjížděk a 3 nádherné motoroky...

Najela jsem na ní cca 10 000 km, 1x výměna oleje, 1x výměna baterie, poladěný výfuk. Byla tak nenáročná a spolehlivá, až to pěkné není Snad se bude mít dobře...

Cesty:

Vyjížďky i delší výlety, cesty po okolí a někdy do školy...pohodová každá jízda. A skvelý pocit z každé vyjížďky!

Další info:
27.8.2009 Nová baterie, hartík už zase jezdí jako ďas a vše je ok

30.7.2009
Tachometr: 9971 km. Baterie se už ani nenabije, úplně odešla. Čekám na novou :)

17.5.2009
Zradila mě baterie. Za jízdy zřejmě dobíjí, ale po delším (3-4 denním) stání nechce nastartovat. Většinou jen přes nakopávačku, ale i tak jde těžko. Přemýšlím o nové baterii, pokud není problém jinde.

8.3.2009 najeto 8155 km..stále v perfektním stavu, jezdí bez problémů, ještě mě nikde nenechala. Nově poladěný výfuk a už se nemůže dočkat nové sezóny .-)

Dnes 6.8.2007 má najezdíno kolem 2400 km..a z toho na můj účet padá asi 1200km. Jsem s ní naprosto spokojená..zatím bez problémů. Naprosto skvělá motorka..spolehlivá a krásně ovladatelná. Pro holku .. čili pro mě.. jako dělaná ;)

Gepeto
Gepeto napsal 24.03.17 v 15:45 10b.

kacka.m
kacka.m napsal 04.03.10 v 20:02

byla hlavně skvělá na naučení, na vyblbnutí až po troše zkušenostech ale byla to opravdu výborná motorka, jedna opravdu z mála motorek nenáročná na údržbu a naprosto bez jakýchkoliv problémů

Blaza2
Blaza2 napsal 01.03.10 v 19:06

Dost dobrá motorka,taky jsem měl tu čest se na takové povozit,na blbnutí super,dají se sní dělat pěkné kousky .Dávám deset

Adry
Adry napsal 14.11.09 v 17:20