Honda CBR 125R (2006)

Aktualizováno 17.4.2011

Deník motorky
Nalezeno 19 záznamů

• Sbohem SiSi :-(

No nářez... Byl jsem v UH a domluvil sem se s tatíkem, že ten prodej ošéfuje za mě. Tatík mi volal den před prodejem, že to jako teda startuje, ale po chvilce to zdechne. Tak sem byl takový nervní, že to nějak podělá

Typ: Prodej
    Vloženo: 05.03.2010
    Uskutečněno: 04.03.2010
    Tachometr: 12095km
  • Zazimování

Když zazimování, tak na zimu. Tím myslím teplota hrubě pod nulou, zasněžené chodníky a posolený cesty. To moje první zazimování byla docela prča. 1) Umytí motorky - dal sem tomu pořádně pokouřit. Vodu jsem si nalil d

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 13.12.2009
    Uskutečněno: 13.12.2009
    Tachometr: 12094km
  • Podzimní Harta

V lize probíhá repre pauza a všechny zpravodajské servery na mě křičí tu úžasnou zprávu - o víkendu bude hezky. Měním tedy plán zůstat v UH a mrknutím oka sleduju dlouhodobou předpověď. V sobotu mráček, v neděli sluníčko

Vloženo: 14.11.2009
    Uskutečněno: 14.11.2009
    Tachometr: 12000km
  • Jedna z posledních

Rtuť teploměru hlásí 0°C, zamlžená plexa, tma jako v pytli, poláci na cestách. Ideální stav na cestu domů, nemyslíte? Z Hradiště vezu Barču do Zlína a ta neuvěřitelná kosa mě donutí si dát čajík v teple jejího domova. Ve

Uskutečněno: 30.10.2009
  • Nešlo to vydržet

Sedím si u kompu a projíždím moto weby zhora-dolů. Víc a víc přemýšlím, že se se SiSi příští sezonu rozloučím a pořídím si její starší a větší sestřičku CBR 600F. Najíždí mi mánie podobná té, kterou jsem měl několik týdn

Uskutečněno: 30.10.2009
  • Honda Bunda

Jedu po delší době domů a cestou zastavuju v Olmíku. JEDU SI PRO BUNDU!!! Místo nákupu sem našel snadno díky mapám.cz a za chvilku už si to šinu směr Bruntál v mé nové bundě. Ať si říká kdo chce co chce, t bunda mi přida

Uskutečněno: 23.10.2009
  • Vykvaltování Zlín-UH

Akce, na kterou jsem se těšil skoro 3 týdny. Počasí straší (btw - den před akcí se mi zdálo o krásným slunným dnu) a naposlední chvíli přestává pršet, ikdyž teploměr potvrzuje správnost názvu dnešího srazu. Je třeba ukon

Uskutečněno: 10.10.2009
  • Jízda pro kreditku

Tak mě zase jednou dostal ten nechutnej úřednickej šiml. Bloklá kreditka nechce dát ani kajdu a mě nezbývá nic jinýho než rychlá jízda do Bruntálu pro novou. Zažívám hned několik zajímavých věcí po cestě. Tak první je sy

Uskutečněno: 08.10.2009
  • Velká Bíteš - ukončení sezóny

Moje první ukončení sezóny. Počasí přeje a fotky z loňska slibují parádní podívanou. Den před akcí jdem s pár lidma na beera, ale jdu brzo spát, abych byl svěží a ready na celodenní HENHEN na SiSině. Ráno v 7:30 mě probu

Uskutečněno: 04.10.2009
  • Noční projížďka na Salaš

Narozeninová akce na Salaši znamenala vytáhnout SiSinu na další noční štaci. Cesta ubýhala v pohodovým tempu až do té doby, než jsme vyjeli z Velehradu. Směrem na Salaš byla viditelnost 0,15 viditelné stupnice a neseříze

Uskutečněno: 19.09.2009
  • Buchláky #1

První skutečná vyjížďka. Vždycky to bylo buď přesunutí z A do B, nebo cesta pro něco, někoho apod. Čtvrteční výjezd na buchláky beru jako mojí odpaňovací záležitost. Sluníčko a nic nedělání mě donutilo vytáhnout SiSinu a

Uskutečněno: 17.09.2009
  • Dešná u Zlína

Den s náladovým nádechem. Špatný odbočení ve Slušovicích mě stálo úvodní kilometry vyjížďky. Naštěstí jsem kolonu zastihnul v počátku a bylo vymalováno. Zvolená trať byla parádivá. Stoupání, klesání, zatáčky, rovinky, pr

Uskutečněno: 12.09.2009
  • CouchSurfing Olomouc

Bruntál - Olomouc - Bruntál (120km) Ještě ten den jsem to hecnul a jel do Olmíka za bývalou spolužačkou a lidma z CouchSurfingu. Cestou tam bylo pořád teplé počasí, ale já jsem nechtěl ponechat nic náhodě a vzal jsem

Vloženo: 10.09.2009
    Uskutečněno: 09.09.2009
  • Morávka s Jiříkem a Míšou

Bruntál- Velká Štáhle - Malá Morávka - Vrbno p.Pradědem - Světlá Hora - Bruntál (60km) Den plný sluníčka a zatáček. Venku je asi 30 stupňu, bez mráčku, bez větru. Šupem si to směrem na Rýmák a já poprvé ochutnávám z

Vloženo: 09.09.2009
    Uskutečněno: 09.09.2009
  • Midnightride Zlín II.

Midnightride Zlín II. Můj první větší sraz s vyjížďkou a hned v noci. Když jsme jeli směrem na výpadovku, tak jsme po cestě už viděli pár dalších motorkářů, kteří se sjížděli na "místo činu". Překvapilo mě, kolik moto

Vloženo: 09.09.2009
    Uskutečněno: 05.09.2009
  • Jízda pro bundu

Bruntál - Havířov - Bruntál (200km) Na internetu jsem objevil docela rozumný inzerát na koženou bundu v červené barvě zn. Dainese. Taková by se hodila, jenže všichni víme, jak je to s těma velikostma, a navíc jsem to

Vloženo: 04.09.2009
    Uskutečněno: 03.09.2009
  • Vezu Barču na Mušov

UH - Nové Mlýny - Brno - UH (200km) Je tu další den a já sem své spolubydlící Baru slíbil, že jí svezu na Nové Mlýny. Zvolená cesta ovšem nebyla z těch nejšťastnějších. Silný vítr, jízda se spolujezdcem, štěrk a písek

Vloženo: 03.09.2009
    Uskutečněno: 03.09.2009
  • První kilometry

Bruntál-Uherské Hradiště (150km) Inkoust na řidičáku ještě ani nestihl zaschnout a už jsem si to mašíroval na SiSi směr UH. Cesta do Štemberka byla trochu kostrbatá, protože jsem před každou zatáčkou bzdil (to víte,

Vloženo: 03.09.2009
    Uskutečněno: 31.08.2009
  • Dovoz domů

S nákupem jsem původně chtěl počkat až na jaro 2010, ale na internetu se objevila nabídka, která se neodmítá. Když sem zjistil, že na spořícím účtě je dost peněz, nelenil jsem a motorku si zarezervoval. Následoval probdě

Vloženo: 14.08.2009
    Uskutečněno: 13.08.2009