Honda CBR 125R (2006)

Vlastník Švagr
Vloženo 7.8.2009
Aktualizováno 17.4.2011

Vloženo: 01.10.2009, Uskutečněno: 17.09.2009, Stav tachometru: 9300 km, Zhlédnuto: 6x

První skutečná vyjížďka. Vždycky to bylo buď přesunutí z A do B, nebo cesta pro něco, někoho apod. Čtvrteční výjezd na buchláky beru jako mojí odpaňovací záležitost. Sluníčko a nic nedělání mě donutilo vytáhnout SiSinu a objevit kouzlo těch zakletých kopců u Buchlovic. Vzal jsem foťák do sedla hijé koníčci, jede se na výlet. Po první sadě zatáček sem zjistil, že ze mě závodník není a v některých zákrutách jsem byl rád za snížený výkon SiSky. Samozřejmě se objevili i momenty, kdy bych dal "království za koně". Hold člověk si nevybere. Zbytek snad dopoví fotky :)

• Sbohem SiSi :-(

No nářez... Byl jsem v UH a domluvil sem se s tatíkem, že ten prodej ošéfuje za mě. Tatík mi volal den před prodejem, že to jako teda startuje, ale po chvilce to zdechne. Tak sem byl takový nervní, že to nějak podělá

Typ: Prodej
    Vloženo: 05.03.2010
    Uskutečněno: 04.03.2010
    Tachometr: 12095km
  • Zazimování

Když zazimování, tak na zimu. Tím myslím teplota hrubě pod nulou, zasněžené chodníky a posolený cesty. To moje první zazimování byla docela prča. 1) Umytí motorky - dal sem tomu pořádně pokouřit. Vodu jsem si nalil d

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 13.12.2009
    Uskutečněno: 13.12.2009
    Tachometr: 12094km
  • Podzimní Harta

V lize probíhá repre pauza a všechny zpravodajské servery na mě křičí tu úžasnou zprávu - o víkendu bude hezky. Měním tedy plán zůstat v UH a mrknutím oka sleduju dlouhodobou předpověď. V sobotu mráček, v neděli sluníčko

Vloženo: 14.11.2009
    Uskutečněno: 14.11.2009