Honda CBR 1000RR Fireblade (2007)

Vlastník rufus
Vloženo 3.8.2009
Aktualizováno 12.5.2013

černá, orginál stav(zatím), původ USA, najeto 16.000km a hlavně, je moje !

První dojmy - Jedním slovem -super- spolehlivá, lehká, dobře ovladatelná, prostě honda. Ted už říká pane někomu jinému, ale moje další moto bude určitě zase honda. Alespoň ted to tak vidím...

- Stadion - Jawa21 - Simson - Jawa350/639 - Honda CBR1000RR. Sedlal jsem už kde co, od 50 do 2250 cm3, ale nic mi neříkalo pane.

Zkušenosti? Zatim žádné, najel sem jen 900km, tak jen pocity - malá, lehoučká, poslušná, taková jedovatá 6tka.

- Najeto cca 2000km - původní guma padla, tak ted zkouším Shinko (měkčí medium) cenově srovnatelná s D208kou.

První varování už mám taky za sebou - nic příjemného.

Max speed 285km/h a skoro 10m po zadním, po předním sem zkusil, ale ani prd, no a kolínko v nedohlednu.

- Získaný první lvl - zkoušel jsem to zvednout a když jsem dopadl tak jsem probrzdil přendní kolo - rychlost kolem 30km/h, ale vyítl jsem ze sedla jak na rodeu. Pár plastů v háji, tak se bude svařovat.

- Daší dobrá zkušenost : Sundání všech plastů mi trvalo cca 3 hodiny (teď se mi ta jebka líbí ), kua samé čudlíky, a hmoždinky, malý šroubek, velký šroubek, se divím, že to vůbec drží pokupě. Zítra to nechám polepit a pak mě čeká skládání, vidím to tak na 3 dny, než to lego složím.

- Hotovo, slepeno, složeno. Po zkušební jízdě drží všechny čudlíky.

- Po zimě naskočila na první šup - hodná holka.

- Výměna všech náplní a filtrů, dotáhnutí řetězu a jdem se po dlouhé zimě zase učit jezdit.

- Najetých 2500km na gumě Shinko - Shinko už si nikdy nekoupím, mužu se aspoň učit pálit gumu ve stupačkách, není to tak jednoduché jak to vypadá, nalehnout na nádrž - přidržet přední brzdu - trochu plynu - a prst na spojce, kdyby se něco posralo. Posral jsem se akorát já, když mi to začlo ujíždět. Vymáčkl jsem spojku, tak nějak automaticky jsem zmáčkl přední brzdu a jak jsem ležel na té nádrži, tak jsem bradou jebnul do plexi až mi cvakly zuby.

-Už si nemyslím, že je to jedovatá 6tka, po pár výstáhách mám teď k Jebce více respektu než když jsem na ní seděl poprvé

- Zkouším brzdové desky Brembo, výměna vzducháčů - mysím že Hiflo bude Ok, gumy jsem nasadil použité okruhovky, dopředu měkou, dozadu medium a myslím že u nich zůstanu. Poměr cena vs. spokojenost je good, přesto že jsem měl zpočátku obavy.

- Prasklé gufero na vidli znamená, že sezónku zahajím o něco později, zrovna čekám až bude hotová výměna . Další zkušenost s jízdou bez oleje ve vidlích, motorka se kroutí, hopsá, uskakuje, adrenalin je to dobrý, ale už aby to bylo vyměněné.

Petisonou
Petisonou napsal 28.03.11 v 20:58

Pekelná síla , hlavně pozor při dalším wheelie

Rocco10000
Rocco10000 napsal 07.06.10 v 21:17

No simson byl ve své době super třída,ale teď máš krasavce. Za mě 10

Monče
Monče napsal 04.06.10 v 10:06

Nádherný, sladký , fakt roztomilý , dětičky myslím . Ale stroj parádní, supr barvy . Takže ode mně taktéž za 10b .

Luke-78
Luke-78 napsal 31.05.10 v 20:17

Díky za bodíky a komentář, taky přeji ať to jezdí a hlavně hodně šťastných Km. 10b

Redbois
Redbois napsal 14.04.10 v 11:22

Parádní Motka a supr komentář ty čudliky jsou fakt na posrání ale jinak je to supr Motka