Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník Save77
Vloženo 16.6.2009
Aktualizováno 1.6.2022

Deník motorky
Nalezeno 11 záznamů

• Nové pneumatiky

Barbucha konečně dostala nové gumy, mými známými vychvalované Metzeler Tourance. Oproti původním, tvrdším továrním Bridgestone, které mi často ustřelovaly za zadkem, jsou tyhle perfektní. Motorka sama pěkně padá do náklo

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.02.2017
    Uskutečněno: 03.04.2016
  • Nové sedlo

Na letošní sezónu dostala Barbucha nové sedlo. Jelikož jsem se chystala na Transpublik Cup 2013, říkala jsem si, že by nebylo úplně od věci si pořídit něco příjemnějšího a prodyšnějšího pod zadek Zalíbil se mi model

Vloženo: 12.10.2013
    Uskutečněno: 01.02.2013
  • Motoslet žen 2010 - Staré Splavy

Prvního Motosletu žen jsem se v loňském roce nemohla bohužel zůčastnit. Barbucha ještě hnízdila v bazaru Mari-Moto a můj řidičák se vyráběl na magistrátu... U druhého ročníku jsem tím pádem nemohla chybět, navíc se kona

Typ: Sraz
    Uskutečněno: 19.06.2010
  • Doplňky

Vzhledem k tomu, že mi bříško Barbuchy přišlo tak nějak holé, navíc se mi u starších Stromů nelíbily zoxidované svody, rozhodla jsem se pro kryt spodní části motoru. Dlouho jsem hledala na internetu, ale stále nenašla to

Uskutečněno: 01.05.2010
  • Brandýs nad Labem, zámek Hrubý Rohozec

Původně jsme chtěli navštívit Starou Boleslav, abychom viděli kostel, u jehož dveří byl zavražděn nebohý kníže Václav. Z prohlídky nakonec sešlo, neboť byl most, který do Staré Boleslavy vedl, uzavřený. Přejeli jsme ted

Uskutečněno: 25.04.2010
  • Zámek Veltrusy

Konečně se udělalo zase pěkně, nastal čas oprášit Barbuchu a provětrat jí šunky. Po bouračce se už zotavila a má lýtka s kolenem se přes zimu zahojila. Tak jsme se rozhodli, že někam vyrazíme. Vzala jsem s sebou i svou

Uskutečněno: 17.04.2010
  • Barbucha má bebí.

Pražské špičce jsem se vždy snažila vyhnout. Ranní Legerova a Nuselák byly pro mně noční můrou. Jenže občas tam člověk projet musí, chca-nechca. Například do servisu, který byl přes půl Prahy ve Vrbovce. Už ráno jsem s

Typ: Havárie
    Uskutečněno: 25.09.2009
  • Budyně nad Ohří, Litoměřice, Terezín, Roudnice nad Labe

V Budyni stojí za prohlídku Vodní hrad. Na náměstí jsme si dali zmrzku a frčeli do Litoměřic. Pěkné náměstí a památky. Terezínská pevnost...dýchl na mně chlad a krutost zůstala snad ve všech zdech...Už tam nikdy nepůjdu,

Uskutečněno: 08.08.2009
  • Příšovice

Malý výlet do Příšovic spojený s koupáním v ledové Jizeře a Turnova, kde jsem si dala na náměstí výborné Carpaccio.

Uskutečněno: 29.07.2009
  • Rozhledna Mackova Hora

Jsem fascinována vším vysokým, včetně rozhleden. První cesta vedla na Mackovu Horu u Nového Strašecí. Taková příjemná komínovka pro začátek.

Uskutečněno: 23.07.2009
  • Tak ji mám konečně doma!

Tak Barbucha je doma. Na tachometru 500 km, takže zlehka, bude se vypalovat:-) Je to ještě takové holátko, časem pořídím nějaké doplňky. Dala jsem si takovou první seznamovací jízdu po okolí. Po CB 500 v autoškole, mi

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 20.06.2009