Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník Save77
Vloženo 16.6.2009
Aktualizováno 1.6.2022

Vloženo: 23.09.2010, Uskutečněno: 17.04.2010, Zhlédnuto: 8x

Konečně se udělalo zase pěkně, nastal čas oprášit Barbuchu a provětrat jí šunky. Po bouračce se už zotavila a má lýtka s kolenem se přes zimu zahojila.
Tak jsme se rozhodli, že někam vyrazíme. Vzala jsem s sebou i svou dceru, která se na vyjížďku strašně moc těšila. Cestou jsme se stavili ještě na oběd ve Steak Grillu (bývalý motorest U Krobiána), kde jsem zjistila, že s sebou nemám doklady. Prostě celou taštičku s peněženkou a mobilem jsem nechala na botníku doma. Takže z původně plánovaného výletu sešlo, s nervy na pochodu jsme frčeli domů. Celou cestu jsem se modlila, aby mně nezastavili policajti. Bůh mně vyslyšel a návrat byl bez komplikací.
Ale doma sedět se nám nechtělo, tak jsme vyjeli do nedalekého zámku ve Veltrusích, kde jsem ještě nikdy nebyla.

Zámek nás mile překvapil. Byl opravdu nádherný, i když z druhé strany ho hyzdilo lešení. Cesta k němu vedla překrásnou oborou. Kolem zámku se rozprostíral udržovaný park lemovaný sochami, které symbolizovaly 12 měsíců.

Na kafíčko jsme zašli do místní zámecké rastaurace. Zahrádka byla beznadějně zaplněna, tak jsme šli dovnitř. Interiér byl stylový, zachovalý, ale bohužel silně zakouřený. To nás znechutilo, takže jsme se nezdrželi dlouho. Majitelé zřejmě nechtěli porušit původní interiér innstalací vzduchotechniky.

• Nové pneumatiky

Barbucha konečně dostala nové gumy, mými známými vychvalované Metzeler Tourance. Oproti původním, tvrdším továrním Bridgestone, které mi často ustřelovaly za zadkem, jsou tyhle perfektní. Motorka sama pěkně padá do náklo

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.02.2017
    Uskutečněno: 03.04.2016
  • Nové sedlo

Na letošní sezónu dostala Barbucha nové sedlo. Jelikož jsem se chystala na Transpublik Cup 2013, říkala jsem si, že by nebylo úplně od věci si pořídit něco příjemnějšího a prodyšnějšího pod zadek Zalíbil se mi model

Vloženo: 12.10.2013
    Uskutečněno: 01.02.2013
  • Motoslet žen 2010 - Staré Splavy

Prvního Motosletu žen jsem se v loňském roce nemohla bohužel zůčastnit. Barbucha ještě hnízdila v bazaru Mari-Moto a můj řidičák se vyráběl na magistrátu... U druhého ročníku jsem tím pádem nemohla chybět, navíc se kona

Typ: Sraz
    Vloženo: 23.09.2010