Suzuki SV 650 (2002)

Vlastník Dutrich
Vloženo 4.4.2009
Aktualizováno 29.3.2015

Malá , lehká , snadno ovladatelná ,pohodlná, dvouválcová motorka,

První dojmy - Tak je po sezoně a já mám v sedle přes 12000km po celou dobu motorka sloužila suprově ,ukázala že je dobrej společník jak na každodenní dojíždění do práce ,tak na vyjížďky a cestování na delší vzdálenosti.Sedlo je fakt super prdel mě bolí až tak po 400km.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti Oxford. Výfuk Škorpion. Padáky vlastní výroby z hliníku. Rolny na montážní stojan v zadní vidlici z nerezu vlastní výroby. Závažíčka do řídítek z nerezu vlastní výroby. Nerezová mřížka chladiče vlastní výroby. Objímka Tanklock pro uchycení zavazadel Givi na víčko nádrže.

sezona 2009 Na motorce mám najeto teprve asi 1000km ,motorka mi vyhovuje svými rozměry a váhou neboť nejsem žádný čahoun.Motorka má velmi pohodlné sedlo a celkový posed na moto je také velmi dobrý.Dvouválcový motor o objemu 650 cm3 je velmi pružný a poskytuje dostatek výkonu již od nízkých otáček.Spotřeba motoru je velmi proměnná pohybuje se v rozmezí 5 až 7 litrů na 100km podle stylu jízdy ,ale věřím ze dokáže jet i za víc když se jí pořádně naloží.

Jonny_Hammer
Jonny_Hammer napsal 02.05.12 v 17:45

Zdar. Hezká mašina. Hele chci se zeptat četl jsem tvoje hodnocení pneumatiky. Opravdu ti ta Roadsmart vydržela tak dlouho 13000.

vencaFZS600
vencaFZS600 napsal 16.01.10 v 09:41

pěknej kus za 10

pankybiker
pankybiker napsal 22.04.09 v 21:08

V zatáčkách je užasná tak ať slouží pic.

Michal_N
Michal_N napsal 05.04.09 v 21:17

moc hezká, přeju hodně štastnejch kilometrů

Kirby
Kirby napsal 05.04.09 v 11:59