Gilera Runner 50 (2007)

Vlastník NORG
Vloženo 9.3.2009
Aktualizováno 18.5.2010

Tak už jí nemám, prodáno, doufám, že o ni bude pečovat stejným způsobem jako já. Jinak na padesátku velmi solidní! V-max bez úprav po rovině 80 dle digi tach.

Výběr tohoto skůtr byl naprosto dle mých představ, co se týče jízdních vlastností. Kdo nevyzkoušel nedá se to slovně popsat, - neuvěřitelné. Občas když se s lidmi o skůtru bavím tak říkají jak se to klepe při 60ti km/h, že to má malá kolečka apod..

Tenhle stroj? Klepe? NE absolutně spolehlivá hračka, drží to stopu, na 50tku to jede až neuvěřitelně živě, sice bych si asi přál něco silnějšího tak 180ku runnera ale jinak fakt bomba, vůbec neváhejte a jděte do toho.

Tak jsem tu mou lásku prodal, no trochu jsem to ´´obrečel´´ jinak kupující byl nadšený, že je nádherná a udržovaná, že by jí neřekl ani ty 3000km, že je opravdu jako nová.
Důvodem prodeje, není v žádném případě nespokojenost, ale touha si s přítelkyní jezdit na výlety. Nemusí na sobě člověk mít kožený mundůr a trápit se v horku. Prostě trenírky, tričko, příjemně to větrá a pohodička.

Takže bychom chtěli asi NEXUSE 500, dá se na tom krásně cestovat. No uvidíme.