Gilera Runner 50 (2000)

Vlastník jackrs
Vloženo 5.3.2009
Aktualizováno 22.3.2009

Gilera Runner RS a podrobný tunning pro vás. Třeba i vás zaujme.

Takže moje Gilera, byl to suprový skutr až do té doby co se udělal rýha ve válci. Motorku jsem koupil za 25 000,-Kč a 32 500 do ni spadlo :D . No takže je to Sportovní válec Stage 6 sport pro 50 ccm. Laděny výfuk Gianelli Silencers, nová vodní pumpa nová ložiska na klice, klika motorforce racing s leštěnou ojnicí, uložena ve vyleštěných karterech, sportovní otevřeny filtr Stage 6 sport double layer + prodloužená příruba. Variátor Stage 6 sport pro, řemen Malossi X-Speciál, spojka Hebo naladěná na střední tvrdost. nová ložiska v zadních převodech. Zadní led diodová svtěla, led diodové blinkri, nový tlumič, je i přední optika v karbonovém provedení ale ještě neni nainstalovana, 3D písmenka, sada samolepek Stage 6, sada polepu plameny, stočené kotouče + nové obložení od RMS, přetryskovaný Weber karbec, stojánek boční Buzetti, gripi Flame, přístrojová deska GP koso Style, tunningová stříbrná mřížka, ozvučení pod sedadlem 2X 100W, přešité sedadlo. To asi vše co říct ohledně uprav, jízdni vlastnosti jsou bezva. Vřele doporučuji tento skutr pro ty co se nebojí trochu ve městě ukazat kdo je ,,Pán¨.

Kubis
Kubis napsal 18.07.09 v 23:03

taaky za 10, je to pecka, hezké...:)

Mil-house
Mil-house napsal 09.03.09 v 21:05

máš to hodně vymazlený fandim ti jinak za 10

Křéča
Křéča napsal 09.03.09 v 12:30

ses nako moc ukecanej .. ne hele mas to moc pekny povedlo se ti to .. za 10 ;)