Honda SLR 650 (1999)

Aktualizováno 20.8.2022

Deník motorky
Nalezeno 61 záznamů

• Konečně jsou doma ..

Tak SLRka jsou konečně doma. Policie se překvapivě rozhodla a motorky vydala bohužel tři měsíce ve skladu jsou vidět. Teď ještě koupit baterky a boční plasty a zrcátka, které lapkové někde odložili.

Vloženo: 05.04.2012
    Uskutečněno: 05.04.2012
  • NALEZENA

Drobné poškození něco chybí, ale to se dá vše nějak spravit. Policie motorky našla náhodou, ale našla. Děkuji.

Vloženo: 17.01.2012
    Uskutečněno: 17.01.2012
  • UKRADENÁ !!

Mezi 12 -14.1.2012 byla ukradena z garáže. Plus motocykl od manželky.

Vloženo: 15.01.2012
    Uskutečněno: 15.01.2012
  • Už zase SLR

Tak jsem si pořídil stejný model a uvidíme jestli mi bude dělat jen radost jak ten starý.

Typ: Koupě
    Vloženo: 09.11.2011
    Uskutečněno: 09.11.2011
  • Bohužel něco pro každého ...

V řijnu jsem přišel o motorku a na štěstí zatím bez vážných zdravotních problémů řidiče mé motorky. Nehoda nebyla způsobená řidičem SLRka, ale Transitem jedoucím z leva Tak mě čeká výběr něčeho nového ...

Typ: Havárie
    Vloženo: 05.11.2011
    Uskutečněno: 05.11.2011
  • Repasovaný centrál

Na dovolené mě opustil centrál mrknutím oka. Nechál jsem si ho opravit a už se zase jezdí. Bylo to o něco drahší, protože mi byla měněna pístnice. Cena byla cca 2800kč.

Typ: Oprava
    Vloženo: 12.10.2011
    Uskutečněno: 12.10.2011
  • 4. Křtiny 2011

Přesto že jsme do Křtin přijeli o dva dny dřív zdůvodu zmiňovaného centrálu, sraz vyšel perfektně. Hlavní stránkou bylo asi počasí, které po několikati letech bylo skvěle. Využili jsme předčasného příjezdu prohlídkou o

• 3. Zase Rumunsko

Celou dovolenou nás provazelo neuvěřitelné horko a to přetrvávalo i v noci. Jednu noc jsme spali v kempu pod stanem za 25lei, ale většinou jsme se ubytovali. Nenechli jsme si ujít velkou atrakci u břehů dunaje za měste

• 2. Zase Rumunsko

Chtěl jsem se hlavně podívat aspoň letmo na pohoří Fagaraš, kde nejvyšší nadmořská výška je 2544 m a tunel kolem 2000 metrů procházející pohořím na druhou stranu. Nemluvě o ubytování hned pod pohořím za solidních 80 l

• 1. Zase Rumunsko

Letos jsme se zase podívali o dololené do Rumunska. Čas a unie pracuje bez oddechu. Asfalt tam roste před očima rok od roku a mám pocit že přibylo i ubytování. Z Oradei jsme přejeli přes pohoří Apuseni a dál na pohoří

• Dovolená Litva a Lotyšsko

Celé to dopadlo velice dobře a pěkně bez ujmy na zdraví a poslední dva dny jsme si užili v chatce na cestě domů přes polsko. Kde jsme se celých 730km naháněli s deštěm a zlověstnými mraky, které v podvečer vystřídalo krá

• Dovolená Litva a Lotyšsko

Zase jsme o kousek dál nebo taky o kousek blíž republice. Kemp nebo tábořiště ? Přijíždíme pozdě v noci jako do tábořiště, ale v podvečer druhého dne nás vyvedou z omylu. Stan a dva lidi...dvě motorky počitají jako auto

• Dovolená Litva a Lotyšsko

A to už jsme se vraceli do Litvy aby jsme navštívili horu křížů. Malá zastávka u obrovského kamene přivlečeného kdysi ledovcem v blízkosti kempu jsme si taky dopřáli.

• Dovolená Litva a Lotyšsko

Zase moře ,ale o pár kilometrů dál v Lotyšsku. Zde už je ovšem uplně jiný přístup k moři. Kemp zase fajn i když znatelně jiný než u nás.

• Dovolená Litva a Lotyšsko

Bez pochyb jsme si nejvíc nebo aspoň já užívali moře ...

• Dovolená Litva a Lotyšsko

Přesto že jsme se ukempovali v Lotyšsku tak jsme se jeli podívat zpět do Litvy do muzea jantaru a opravdu to stálo za to. I když jsme předtím minuli návštěvu delfinária na Kurské kose. Nemluvě o náštěvě kostela v Rucavě

• Dovolená Litva a Lotyšsko

Najeli jsme téměř 3500 km a nikde nebyl sebemenší problém. Nádherná krajina a přes zajimavě proměnlivé počasí nám to parádně vycházelo. Samozřejmě jsme se svezli trajektem na Kurskou kosu a na jednu noc jsme se ukempoval

• Dovolená Litva a Lotyšsko

Načli jsme dovolenou samozřějmě polskem. Jo sakra se vydařilo počasí a jednu noc jsme si dopřáli na benzince. V Litvě jsme si užili jak krásných jezer tak moře.

• 1Rumunsko

Nedalo mi to a dává k dobru ještě nějakou tu fotku z Rumunska.

Vloženo: 09.08.2009
  • Rumunsko

Kouknul jsem se zase do Rumunska. A zase paráda. Tentokrát nás bylo devět a nejmladší měl dvacet a nejstarší přes šedesát. Přesto že tento různorodý kolektiv se znal z padesáti procent to dopadlo skvěle. Jeli jsem přes s

Vloženo: 13.07.2009
  • Ukrajina

11 Noha stuhla a končíme. Volám domů Alešovi pro pomoc. V sobotu ochotně přijíždí, vše naložíme a v neděli ráno, to je ve tři hodiny vyjíždíme. Já jedu po vlastí ose a manželku s motorkou veze Aleš. A zase prší.

• Ukrajina

10 A tím končí pohoda a vlastě i dovolená. Takřka devět kilometrů za Koločavou na díravé a kamením poseté cestě z kopce pád. A je z toho dost rozseklé koleno - chce to zašít. Zastavuji auto a prosím o pomoc, žáden pro

• Ukrajina

9 Opouštíme hotel Kamjanka.K jezeru Synevyr se dostanete za 3 hrivny my ho, ale neviděli. Jen jsme se tam projeli. Dál směrem Usť-Čorna, ale v Koločavě nás dva domorodci vyvedli z omylu. Tím směrem jen těžká vojenská

• Ukrajina

8 Večer byly taky krásné výhledy. Motorky máme v kotelně, strážný jinak nedal.

• Ukrajina

7 Na kopci, než se sjede do Synevyru je hotel kde jsme si dopřáli jednu noc za 350 hriven - za ten hýhled to stálo. V ceně byla samozřejmě snídaně a pokoj s balkónem, televizí, nádhernou sprchou s toaletou.

• Ukrajina

6 Jedeme směrem na na Užgorod. Zhruba po 25 km jsme minuli Javorov a nic netušíc jsme se blížili k hranicim mezi kraji. Čekala tam na nás závora a chlap v unyformě a vyhrkl "dokuměnty". Za chvilku se zlidštil a ochotně

• Ukrajina

5 Večeře vypadá skvěle a taky tak chutná.

• Ukrajina

4 Na trhu jsem koupil půl litru vodky a šel nabídnout hospodáři. Ten rozdělal oheň a že bude dělat rybu. Za chvíli otevřel další vodku a všichni jsme si připili. Povidali jsme asi do jedenácti hodin více polsky než ukr

• Ukrajina

3 A je tu další den a vypadá krásně, nemluvě že jsme se krásně vyspali. Jsme pozvaní na trh v Sabiru, kde má majitel srubu Volodja obchod s koberci. Tak jsme si udělali takový okruh přes Staryj Sambir a Sambir kde j

• Ukrajina

2 Tak a jedem dál. V Sanoku udbočíme (cesta č. 84) a na hracice schází asi 47 km. Hranice, zážitek sám pro sebe - nějaké vypisování a postupné přibývání papírků a následné razitkování a odebirání. Až na jeden který nám