Honda SLR 650 (1997)

Vlastník pecanGSX-R
Vloženo 12.10.2016
Aktualizováno 9.12.2019

„scrambler“ ---Kolem komína, polem ne polem...

Ducati Scrambler: Tuctovka :D

První dojmy - Honda SLR 650 se mi vůbec nelíbí, nějak to nevypadá, vůbec to nejede, nebrzdí, je to těžký...tak sem si ju koupil! Možná taky kvůli tomu aby zbyly nějaký keše na barák a něco stálo v garáži

Motorku bych doporučil pro - pro fousáče

Doplňky na motorce - sedlo,nádrž, gumy,řiditka,gripy,blatníky,blinkry,zadní světla,zrcátka...

na foto ještě testovačka SPZtky na boku

Když jsem prodal ostrého Gase tak bylo jasný že bez motorky nebudu.Zasáhla mě vlna ,,scrablerů,, a jiných bastlů . Tak jsem si chtěl taky něco levnýho na popojíždění postavit. Slr mě připadlo že půjde celkem jednoduše předělat podle mého gusta ale zas to nění tak jednoduchý jak se zdá ( cokoliv seženete tak nikdě nic nepasuje a je potřeba hodně improvizovat ). Když jsem ju dovezl dom udělal kolečko kolem baráku na STK a pak ju celou rozložil. Upravil svody na ladáky, demontoval vše zbytečné, popustil vydlice na brejlách co to šlo, koupil rovný řidítka...mezi tím ju nechal seřídit na brzdě , díky přímému sání musel dokoupit Dynojet sadu do karbecu, celkem dlouho jsem sháněl nějakou pěknou nádrž, mezi tím ladil ostatní doplňky...a nakonec to zabralo celou zimu...Pak jsem dostal stavební povolení na barák ...tak jestli jsem letos najel 500km tak je to moc :)

Omarson
Omarson napsal 09.06.18 v 20:38 10b.

zdeNick
zdeNick napsal 09.05.17 v 23:51 9b.

Pěkné. S toudle motkou se dík jednoduchosti v konstrukci daj fakt dělat psí kusy a kdo na to má důvtip, může se řádně vyřádit. Povedený kus práce!

Ivošoj
Ivošoj napsal 05.04.17 v 16:32 10b.

Hezká přestavba 1* mít doma místo v garáži nejspíš bych si udělal vílet do Slavkova

JollyJoker
JollyJoker napsal 19.10.16 v 17:46 10b.

-Jandys-
-Jandys- napsal 13.10.16 v 22:39 10b.

Noo,tak tenhle kousek se ti opravdu povedl