Honda NSR 125R (2000)

Vlastník Jackie24
Vloženo 28.1.2009
Aktualizováno 10.12.2010

Toto je supr motorka jede jako divá dá i 150km/h.Super stroj.Má výborný zvuk ve vysokých otáčkách díky ladáku.Jinak má červeno oranžové proužky na kolech dostala originál novou svíčku Honda(300kč)

Než sem si koupil NSR tak sem jezdil na pionyru 23 mustang a tak ruzně kdo mě co pujčil.Takže skok z mustanga na NSR byl pro mě obrovskej šok.Mám jí teprve krátce od 22.října2008, ale stihl sem sní ujet do dnešního dne necelích15 000km.Má krásně ostrou přední brzdu.Je sní radost najíždět rychle do zatáčky, krásně drží stopu a pěkne se klopí.Je trošku žravější ale za tu jízdu to stojí za to.Motorka nemá vůbec problém s teplotou nikdy se nepřehřeje drží v jakém koli počasí teplotu do 60 stupnů.Je to 2 takt, takže se musí vytáčet,ale jak přesáhne 9000otáček otevře se přívěra a pěkně to taha za ruce.Má neuvěřitelný zrychlení na 125 staví se i na zadní.Má laděny výfuk který přidává cca.3-4 kw takže v konečném součtu má něco kolem 15 kw.Ve dvou sem sní letěl přes 140km/h a pořád zrychlovala ale musel sem brzdit takže nevím kolik dá ve dvou na maximum.Když sem jí koupil nebyla v nejlepším stavu,ale všechno se dalo do kupy dostala nový lak,ozdobné šrouby,nové zadní pneu a všechno se poopravovalo byly prasklé plasty.Ted je to krásnej stroj,spohlivá a pěkná mašina.Působí jako větší stroj než 125 lajk by si mohl myslet ,že se jendá o něco většího ale nene je to 125..Abych pořád nechválil jediné co mě trošku trápí je ta spotřeba ,když se jí šlape veme si i přes 7.0l/100km , což je dost špatný.Ale i přes to bych jí nevyměnil za žádnou 125.Musím tam dát novou rozetu je tam atipa (35)zubů a 3 zuby už sou upadlí tak sem obědnal originál rozetu(36) zubu to je jedina věc co byla hodně špatna ale to není závada,ale pouze udržba.Jinak bez sebemenších problémů.

Po prví mě nechala na holíčkách za jízdy přestala jet už je opravená ojnice byla na půlky,mirně připeklej píst ale ten je už oka oprava 9000kč a to jen díky tomu že ojnice je jetá jinak by to bylo horší s tou cenou.

Nové díly: řetězová sada, obě pneu, přední brzd.destičky,plexy,ojnice+klika,baterie,svíčka,tank pad,a ted přibyla GO motoru v hodnotě 10 000kč a celkově už sem do toho narval s doladovanim a s opravami přes 30 000kč takže NSR je jako novya špale jako hodinky... od 22.10 2008do dnešního dne což je 7.10 2009 najeto 13 700 km a jednu věc tvrdím když se o 2 takt stará je nesmrtelnej bude to rok co sem ji koupil a doufam že do ty doby stihnu těch 15 000 km za rok:)nemúžu si na ní stěžovat ikdyž už něco stala,takže majitel po mě bude asi hodně štastnej ,protože má to co potřebovala je to mazel-...

Honda NSR 125 R
- dvoudobý vodou chlazený jednovalec
- 125.0 ccm
- 11 kw při 9500/min