Honda VTR 1000F Firestorm (1998)

Vlastník Kufr
Vloženo 21.1.2009
Aktualizováno 29.3.2016

Honda VTR 1000F FireStorm ( bigtwin ) ohňivá bouře. Dovezeno z Italie v roce 2008. Koupeno od firmy JHmoto v roce 2008 jako originalní stav. Jezdí super.

První dojmy - Byli super, jen to dlouho nevydrželo praskla pružinka napínací kladky rozvoďáku.

Doplňky na motorce - Boční padáky a padáky na kolech, kryt sedla spolujezdce, KN vzduchový filtr, KN olejový filtr,

Koupil jsem motorku 25.10.2008 najel 187km a praskla pružinka napínací kladky rozvoďáku.

Vše opraveno a stálo to jen cesty k prodejci. Každopádně blbá zkušenost!

Celý odkaz: http://www.motorkar...?ft=44546&fid=21

- 20.12.2008 příprava motorky na sezonu 2009 ( Nově nalakovaný kola na černo, nově lakovaný zrcátka na černo, plexi na černo, proužky na kola a padáky. Komplet servisní příprava na sezonu 2009, olej, filtr olej, vzduch. filtr, svíčky, chladící kapalina, brzdová kapalina, seřízení vůle ventilů,nový napínáky rozvoďáku na druhý válec,seřízení karbeců, nastavení tlumičů, prostě kontrola a seřízení všeho ).

- 30.4.2009 výměna zadní pneu a přední destičky, sada tesněni s pistkem do pumpy přední brzdy.

- 1.9.2009 najeto 6.300km a motorka jezdí velice dobře.Výměna oleje a filtru + přední a zadní pneu.

Krásný zvuk i s originálními výfuky.

Tenhle typ motorky jsem koupil z finančních důvodu! Relativně cenově dostupná, dobrý výkon, kvalita a i spolehlivost.

Za rok 2009 jsme zatím zvládli bez problému nespočet projížděk s kamarády. Školu jízdy na Masarykově okruhu v Brně. Nějaký ten sraz, výlet a dovču za hranicemi naší republiky. No a i vysněné Pekelné doly! Na motorce se jezdí moc dobře, je sportovní a přitom i cestovní. Motorka má brutální spodek, jde krásně jen plynem na zadní. Je to všestraný stroj. Najeto 8.438km a jezdí stále jako nová!

- 30.10.2009 Zazimováno

- Přes zimu chci padáky na kola, vyleštit a nalakovat výfuky a nově nalakovat klín pod motorem .. Povedlo se

- První projížďka 26.3.2010 bomba

- 13.4.2010 Plánovaná operace ( snad do dvou měsíců zase v sedle )

- 23.5.2010 První jízda poopercaci Super, už se těším na další jízdu..

- 4.6. 2010 Jsem prodal svoje VTRko

BorisVTR
BorisVTR napsal 22.06.10 v 23:53

Este davam 10 bodu

BorisVTR
BorisVTR napsal 20.06.10 v 12:58

FireStorm bila supr Machina ale FireBlade je urcite o poznani lepsi,ze jo

Vlaječka
Vlaječka napsal 30.04.10 v 18:04

taky tak přeju hodně šťastných Km

yabog
yabog napsal 16.03.10 v 16:37

Zdarec, VTR byla jedna z motorek o které jsem uvažoval, takže nemůžu jinak než 10b

ARCTIA
ARCTIA napsal 14.03.10 v 21:10

VTRo byl kdysi můj sen a nikdy se mi nesplnil, skvělá mašina, obrovská síla ve dvou válcích prostě SUPER jasných 10b