Aprilia RSV 1000 (2004)

Vlastník valo
Vloženo 8.1.2009
Aktualizováno 5.8.2009

Před dvěma lety jsem se rozhodl že RSV musím mít, pak už nezbývalo nic jinýho než čekat a šetřit.Dopadlo to nejlíp jak mohlo, přivez jsem si nový model ve verzi Factory.Teď už jen zbývá čekat na jaro a věřit,že mi padne do ruky tak jako CBRko.

Trochu upravená:

Aprilia RSV 1000R Factory. r.v. 2004, provoz 2005, najeto 15600 km. Podvozek Ohlins, racingové pružiny v předu i v zadu, tlumič řízení Ohlins, lehká kola OZ (kovaný hliník), racingový spojkový váleček APL(menší ovládací síla), přepákování PP tuning(obrácené řazení), přímý filtr BMC, řídící jednotka z Nery + její mapa vstřikování, přední a zadní blatník karbon, kyvka + rám karbonové kryty, vyšší plexi Ermax, koncový převod do síly (16/42),padáky kde se dá (snad jich nebude třeba),koncovky Arrow, +veškeré originální díly (kromě výfuku=pobyt v rakouských Alpách bude drahý )

Tak máme za sebou prvních 1000km,a zatím spokojenost. Problémy s elektronikou a posezem nejsou( 500 km v dešti za jeden den a elektronice to nevadilo ani mým zádům),ani to známe zavzdušňování spojky neznám,nenašel jsem při těch vibrací 2Valu ani jeden povolený šroub,

jediné co Italové nezvládli je zadní brzda,která nebrzdí ani po přemlouvání(stejně brzdí víc motorem).

Tak jsem přemluvil i tu zadní brzdu, 1000km šlape tak jak má.

Najeto 7tis. km a vypadá to že sme si navzájem sedli,jede jak z praku-nemám jí co vytknout

BorisVTR
BorisVTR napsal 13.05.11 v 15:23

Krasne RSV.Preju hodne pohodovych km a davam 10 bodu

Fakes
Fakes napsal 30.03.11 v 20:55

aha... R.I.P. ty vole

Fakes
Fakes napsal 30.03.11 v 20:54

23 let a takový raketoplán yo?:)

Luciáš.
Luciáš. napsal 22.08.10 v 12:42

Ty krávo,to je stroj! super!!!

KW636
KW636 napsal 18.07.10 v 16:06