Honda CB 750 (1992)

Vlastník sawyer6
Vloženo 15.9.2008
Aktualizováno 3.3.2014

Honda made in Japan rok výroby 1992,najeto 60tis.Km

První dojmy - krásná krásná jak říká mechanik a kamarád v jedné osobě...a to teda potvrzuji...už 4 roky mě ani jednou nezklamala ba naopak stále překvapuje a dodává zážitky...chystá se projekt-café racer...díly na přestavbu se pomalu kupí doma :D

Motorku bych doporučil pro - pro všechny komu se líbí klasika :)

krásná klasická motorka,ovladatelná,spolehlivá,výkonná(na svou třídu),trochu vyšší váha ,ale za jízdy není znát,vhodná jak do města tak na delší a dlouhé cesty,spotřeba kolem 6litrů,najeto mnou cca 6 tis.,bez problému,obuto pirelli sport demon-ok...ALE moc nevydržely...strhal jsem je hodně brzy,zato ale držely jak čert neskutečny náklony na CB a víc jak 200kg!!,olej motorex 10W40-ok..ALE začala klouzat spojka..takže zpátky na Motul 5100...teď jezdím na Castrol a vše v klidu,brzdovka motorex,přezuto na michelin pilot road-měla by vydržet víc než ta sportovní pirelka,a furt drží,akorát se musí zahřát jinak klouže...nyní černá barva :),nové ložiska v předním kole-koupeno v Elitu orig Japan,nyní nové ložiska i v zadním kole,doteď jsem tam měl origo :D new ložisko řízení,přetěsněné a přitvrzelé vidle-Mr.FALTUS-poklona pane !!!

Moje úpravy -pancíře ve předu a vzadu,teploměr oleje,širší a nižší řidítka,zrcátka v řidítku...

sawyer6
sawyer6 napsal 10.08.14 v 13:04

houser88
houser88 napsal 28.03.14 v 06:45 10b.

10B

Georgi
Georgi napsal 28.03.14 v 00:11 10b.

tahle holka nikdy nezestárne

wombat
wombat napsal 23.03.14 v 18:41 10b.

Pěkná a opečovávaná mašina. Sám za sebe říkám, jestli si to s tím cafíčkem nechceš ještě rozmyslet. Tuhle úpravu jsem už viděl, ale v porovnání s původním stavem nenadchne. Ale to je každého hráče věc Máš to takhle moc pěkný

darina01
darina01 napsal 01.09.10 v 09:49

Super pohodlnej cesťák jak má být .Spoustu pohodovejch kiláků v sedle a ať se rozšiřují naše řady .