BMW K 100 (1983)

Vlastník janky
Vloženo 10.8.2008
Aktualizováno 21.5.2023

Naháč,tahoun,po trošku úpravě - štítek,kufry - neoriginál bmw.a hlavně nový lak.Původní lak byl zašlý a nehezký.

První dojmy - Láska na první pohled :-)

Kočár staršího data výroby na dvou kolech.Na rok svého vzniku nadupaný.Mám s ní projetou skoro celou evropu.Krom severu a Portugalska.Je to moooc pohodlné svezení i pro spolujezdce,kterej i po 400 km neskučí bolestí zadku.Co se týká techniky - liju benzín,měním olej a po 20.000 seřizuji ventily.Jinak skoro nic.Tedy krom prkotin jako spínač brzdového světla,brzdové destičky,gufero na páce spojky a staré hadičky na přepad do chladiče.Kufry na ní jsou Givi,byl to den práce to tam namontovat.Kucí z BMW se snaží,aby jste si koupili jejich doplňky.Štítek taky není originál BMW.Pak jsem koupil jiná,větší zrcátka.Jinak by bodla šestka v převodovce,na dlouhé cesty po dálnici.A občas po delší jízdě a ustavení mašiny na "policajta" a následném nastartování zahulí jako studenej diesel.Ale olej nežere,co tam naleju,to vypustím.A to je asi tak vše,co vám můžu říct o BMW K 100.

ladazuki
ladazuki napsal 29.09.16 v 23:21 10b.

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 06.04.13 v 22:36 10b.

Moc pěkná mašina, udržovaná stará škola Ať i dál spolehlivě slouží a dělá radost!

okim
okim napsal 08.08.11 v 19:44

Ahoj, s jedním, stejně káčkem postiženým zde na webu, nás napadlo pokusit se uspořádat setkání majitelů hranatých káček. Zatím není nic naplánováno, jenom mapuji zájem...

1shiva
1shiva napsal 06.04.11 v 22:40

yes 10 b

IKRAN
IKRAN napsal 19.05.10 v 01:49

Pěkný stroj.Já ho mám dva dny v garáži.Je to rok 1984,origo stav.Časem napíšu víc.Jen to sluníčko,jaksi zatím není.