Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2007)

Vlastník Petřičák
Vloženo 9.7.2008
Aktualizováno 18.5.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 79 záznamů

Tuji
Tuji napsal 23.05.15 v 13:50 10b.

Díky, právě jsi mi připomněl proč mam svoji hayabusu rád!

k-h600
k-h600 napsal 18.05.15 v 22:12

1* za super slohovku
a ladné křivky.

k-h600

Petřičák napsal 22.03.15 v 19:13

Mám radost, že to moje psaní dokáže pobavit.

Busagen
Busagen napsal 22.03.15 v 12:23

Kamaráde, to byla báseň! Po dlouhé době jsem s chutí zhltnul celou recenzi a ještě jsem se u toho usmíval jako blbeček. Díky, hned mám lepší náladu.

Petřičák napsal 09.03.15 v 21:30

Díky mnohokráte za uznání, ten odstaveček je opravdu z mé hlavy, měl jsem zrovna nějaký záchvat plodnosti či co. Tahle motorka mi bohužel už neslouží, viz deník. V tuto chvíli řeším otázku její nástupkyně.

Zelinář
Zelinář napsal 07.03.15 v 15:18

Jaka Hayabusa je? ... Fakt super komentar, tos musel nekde opsat . Jinak super masina, ja mam druhou "starou" a vypada, ze u nich asi zustanu. Tak at slouzi

Křesťan
Křesťan napsal 03.08.14 v 17:31

Statistika kilometráže na mě udělala dojem. K podobným číslům se přiblížím když sečtu nájezd na všech svých motrkách za posledních 20let

mira.pav
mira.pav napsal 09.08.13 v 17:46

Pecka popisky, busu jsem prikoupil, tak jsem zvedav jake to bude, krasavice

Petřičák napsal 19.07.13 v 21:42

Můžu ti to tady popisovat sebelíp, ale stejně to bude k ničemu. Pokud můžeš, někde si ji půjč a pochopíš... Stojí to za to.

milalof
milalof napsal 19.07.13 v 02:03

Tak to by mě zajímalo jaká je u té motorky akcelerace.
Já mám jen 54KW a většinou mi to stačí.

Grisoroad
Grisoroad napsal 30.11.12 v 06:01 10b.

Super profil, pěkné čtení :)

Peterka72
Peterka72 napsal 17.08.12 v 08:37

Pěknej mazel a moc pěknej komentář !! Přeji hodně spokojených kilometrů , Určitě za 10b.

sidar
sidar napsal 11.07.12 v 13:53

špicové popis stroje snů. Hodně šťastných kilometrů i nadále s Tvojí královnou. 10

ROSTYK
ROSTYK napsal 07.06.12 v 14:02

Hezké počtení,tak ať ti to jezdí chlape a kolama dolů Jasných 10 b.

Petřičák napsal 06.02.12 v 20:40

Ha, tak přeci jen mám pravdu. Pascalův zákon sám o sobě hovoří pouze o rovnoměrném šíření tlaku v kapalině. Na různých místech hydraulické soustavy tak není vždy stejný tlak, jak by se mohlo zdát. Tento předpoklad platí pouze v ideální kapalině. Velmi pěkně je to popsáno na Wikipedii.

Petřičák napsal 06.02.12 v 13:39

Uznávám, že je to trochu matoucí. Tlak samozřejmě vzroste na všech místech stejně, ale díky tření a případnému zanesení pístků nevyjíždějí všechny rovnoměrně. Když se podíváš na současné radiálně montované třmeny u sportovních biků, používají se čtyři pístky a přívod hydrauliky je přesně uprostřed mezi nimi aby ten nárůst tlaku byl co nejrovnoměrnější. Alespoň si to myslím, ale samozřejmě se můžu mýlit.

VladaM
VladaM napsal 06.02.12 v 10:37

Prd tomu rozumím, ale věta:
"Přívod hydraulického tlaku je až úplně nahoře a ke spodním pístkům se dostává až ve chvíli, kdy se ty horní již začínají zakusovat." mi moc nesedí.
Co na to Pascalův zákon?
Jestliže na kapalinu působí vnější tlaková síla, pak tlak v každém místě kapaliny vzroste o stejnou hodnotu.
Neboli to na ty pístky musí působit současně, naráz a stejně.

Petřičák napsal 05.02.12 v 19:34

Bude mi ctí a státním svátkem.

PhoneutriaFera
PhoneutriaFera napsal 05.02.12 v 18:59

teď jsem bez motorky, prodal jsem ZX12R a ted jsem ve fázi čekání na ZX10R 04, jak najdu tu,která mi padne oka,jdu pro ni. Busu jsem měl,rok 00,nezapomenu na Tvoji koukám velmi často,někdy se mužem project brňáku

Petřičák napsal 05.02.12 v 12:12

Díky moc, normálně mám ve zvyku oplácet pozitivní komentáře i hodnocení, ale bohužel nemáš v profilu motorku založenou. Píšu to protože mě to samotného baví a taky se snažím poskytnout maximum informací ostatním, které to může zajímat.

PhoneutriaFera
PhoneutriaFera napsal 05.02.12 v 11:43

dle mého názoru nejhezčí Busa na foru počtení

mag.
mag. napsal 17.12.11 v 08:33

Nádherní čtení + busa. 10b

Haňula
Haňula napsal 15.10.11 v 22:32

Perfektní počtení A motorka... no nemám slov! Tomu se říká mašina!! Super!! 10b

Malus-Animus
Malus-Animus napsal 05.09.11 v 07:45

zdarec, nádhernou raketomotorku máš, moc jí sluší tahle barva nékdy se mužem svézt 10b je málo,krásná je .

Gagle
Gagle napsal 07.07.11 v 22:19

Dovolená musela být parádní, přeju spoustu dalších pohodových km v sedle busy

aifel202
aifel202 napsal 28.05.11 v 22:58

Za Bussu, barvu a svělý komentář 10b

Ddoorrii
Ddoorrii napsal 17.05.11 v 11:13

prima počtení od prima řidiče

Thorsteinar
Thorsteinar napsal 25.04.11 v 16:14

Pekny za 10

Sphere
Sphere napsal 21.04.11 v 18:34

takto hodnotí svého miláčka jen opravdový nadšenec 10tka je jasná

SVSkritek
SVSkritek napsal 18.04.11 v 21:54

Chválím deník a recenzi. Dobre počtení

Petřičák napsal 25.03.11 v 00:23

Díky všem za povzbudivé komentáře. Je moc fajn vědět, že se najdou lidi, kteří mi fandí a kterým moje postřehy z ježdění snad mohou být i užitečné.

Kweni
Kweni napsal 25.03.11 v 00:02

tento clanok som uz cital a tak isto si aj dostal 10bodov .. cize teraz len komentar .. tankvak kupeny v LIDL ?

Alfons_P
Alfons_P napsal 28.02.11 v 10:14

10b

WhiteS
WhiteS napsal 06.01.11 v 08:16

Krásná Haya v super barvách! Musí na tom bejt úžasná jízda se spoustou emocí! Jasných 10 bodů! Jen krásné zážitky v sedle a co nejkratší zimu, Whites

.DJ.
.DJ. napsal 02.01.11 v 23:30

Musím se přidat k ostatním,přeju hodně dalších společných km a zážitků.Je vidět že ti pro tu motorku opravdu bije srdce,a tak to má být:)

AndreaCBR
AndreaCBR napsal 12.12.10 v 15:35

Děkuji za upřímné gratulace, a já Ti přeji brzké uzdravení Tvé motorky, at jste z jara zase šik Zasloužíš 10b.

Ales600
Ales600 napsal 29.11.10 v 21:59

Krásná mašina škoda té nehody ale do jara času dost ať slouží a dávám 10b

MilanBlack
MilanBlack napsal 16.11.10 v 05:06

zdravim brno,za deucaty z brna chod,a tobe za sokola plnych 1 10 bodu bez straty kvetinky,dava milan buznak,smecenak,

burak
burak napsal 05.11.10 v 09:37

Krásná a brutální nejde jinak než za 10b (y)

Avelina
Avelina napsal 10.09.10 v 00:12

Krásnej profil Krásná motorka a prima pilot
Rozum na straně jeho a síla na obou stranách - jeho i její. Báječná kombinace. Ať Vám to jezdí, ať Vám to vydrží a vždycky se šťastně vraťte
Jde to hodnotit jinak než 10? Nee

BadRX
BadRX napsal 14.07.10 v 14:26

Pekne napsany a Haya paradni, tak at Ti ji daj brzo zas do formy a uzijte jeste hodne v tehle sezone.

Petřičák napsal 07.07.10 v 20:16

Díky moc.

jetofuk
jetofuk napsal 07.07.10 v 19:21

10b za pěkný popis

Petřičák napsal 20.06.10 v 10:11

Přesně jak píšeš, je to jen o práci s plynem. Však taky od té doby co jsem začal jezdit mi jde spotřeba kontinuálně nahoru a pětku se šestkou na běžných silnicích už téměř nepoužívám. Ten kalup, když otevřeš na trojku škrtící klapky je naprosto úžasný. Čím delší dobu Busu mám, tím víc mě její motor baví a hraju si s ním. Není krásnější pocit, než precizně vykroužená zatáčka a využití zátahu motoru na výjezdu. Tahat na rovině umí každý blbec, ale právě na technice jízdy se pozná, jak kdo umí a tam mám ještě velké rezervy. Každopádně na sobě pozoruju nemalé pokroky a mám z toho obrovskou radost.

BorisVTR
BorisVTR napsal 20.06.10 v 09:31

Tak to mas pravdu ze Busa umi byt pohodova klidna moto ked ju krotis ale ked zacnes tahat poradne za heft tak to je potom ine rošambo.Ale je to fakt moc dobre ovladatelny az hravy stroj aj ked tak vubec nevypada.Dava dojem tazkeho obezneho biku ale zdani klame

RickVFR
RickVFR napsal 20.06.10 v 00:41

Pekná bordová Hayabusa. Co k tomu dodat? Vražda na dvoch kolesách. Prajem hodne šťastných kilakú v jej sedle a dávam 10 bodú

BorisVTR
BorisVTR napsal 18.06.10 v 08:20

Moooc pekna Busa.Jezdil sem na dvoch Busach a musim povedat ze k temuto stroju by si mal kazdy urobit zbrojny pas Je to proste pecka.Ten objem motora vykon a krutak az to vyraza dech.Preju ti hodne moc stastnych km a davam jasnych 10 bodu

Gauner
Gauner napsal 24.05.10 v 20:35

Super stroj

Eazy
Eazy napsal 23.05.10 v 21:59

Pane bože to je dělo fakt dokonalá motorka tak přeju hodně km jen kolama dolů 10b.

shifty
shifty napsal 23.05.10 v 02:08

Krásná, dokonalá prostě hayabusa tiše závidím a oceňuji tvoji odvahu vždy když někde tuto motorku vidím jenom slintám a vím že i kdybych na ní peníze měl, neměl bych na to odvahu, takže respekt tobě a 10b k tomu

MiraCBF
MiraCBF napsal 24.02.10 v 17:22

Nazdar Brnáku,teda zrovna nasednout na tohle hovado vyzaduje teda odvahu .Priznam se bez mučení,na Suzy vubec nejsem na kapotovaný už vubec ne ale ta Busa ma neco do sebe jasna 10

Rider-bandit
Rider-bandit napsal 24.01.10 v 00:00

nadhera

catpet
catpet napsal 01.12.09 v 10:57

Doufám, že se někdy potkáme na nějakém Busáckém srazíku
PS: pěkná barva, pán má vkus

Touringrider
Touringrider napsal 26.11.09 v 08:39

2007

Touringrider
Touringrider napsal 26.11.09 v 08:38

v roce nejlepsi mozna volba pokud nechces neco vylozene na okruhy... vzdycky jsem ji chtel, dodnes me to nepustilo... ale ja uz jsem 299 parkrat trefil... a mit misto r1 tohle... tak jezdim po dalnici furt s heftem na doraz a modlil bych se ze me nikdo netrefi... a dneska s tema passatama... Takze jsem misto rekneme vymodlene... nakonec poridil to co mam... a pristi rok uz snad na okruzich stravim vice casu... Batuzek za mnou trpi.. a to by mel na tvy asi urcite o dost vic pohodli... Ne ze bych litoval... ja se citim dobre a tolik toho se mnou nenajezdi...

at slouzi a jen radosti a statsne navraty!

Gagle
Gagle napsal 22.10.09 v 22:46

Pěknej autobus, těšim se, až ji někdy uvidím v akci! Tak přeju hodně štastných kilometrů a at slouží jak má

Adry
Adry napsal 29.08.09 v 12:04

Pěkná motorka a moc pěkně o ní píšeš přeji ti pohpdové km a dávám za 10B

FIDO.
FIDO. napsal 25.08.09 v 22:54

čao super výlet

Nagash
Nagash napsal 24.08.09 v 22:02

Krásná mašina, vínová ji fakt sedí. Někdy se projedeme, když už ty holky noc co noc vedle sebe usínají Přeju všechny km co s ní nalítáš bez nehod

Petřičák napsal 26.07.09 v 23:07

Busa je hodná motorka, umí hodně odpustit. Ale to neznamená, že je to dobrý nápad jít do ní hned. Chce to velkou kliku a sebekázeň a tu dneska moc lidí nemá. Když už člověk takovou praštěnou věc udělá, je lépe na sebe zbytečně neupozorňovat. Zvlášť v dnešní době, kdy motorkář je pro běžného občana téměř kriminálník.

Předchozí
1 2