Suzuki SV 650 (2001)

Vlastník Wilder
Vloženo 26.10.2005
Aktualizováno 28.12.2011

SV 650N do provozu 2002. Po 4,5 letech ježděni na GPZ 500S jsem konečne obměnil prastarou babičku za SV.Perfektni stroj pro někoho kdo ma rád dvouválce! Parádni krouťák, parádni vzhled, super jizdní vlastnosti...Co psát více?!

Koupená jako čerstvej překupnickej dovoz z východního rajchu v roce 2005, lehce ťuklá na podsedlovku. Na plastech nebylo ani nic ulomenýho či odřenýho. Oprava za pár korun a trocha času strávenýho v garáži s rovnáním podsedlovýho rámu. SV bylo na tu dobu za více než lákavou cenu, navíc jen s pár tisícema na tachometru.
Po osedlání jsem rozhodně nečekal takovej diametrální rozdil od GPZ 500S, opak byl pravdou. Ta motorka fakt jela výborně, byla lehoučká a o ovladatelnosti ani nemluvě. Po všech stránkách za ni GPZka zaostávala o třídu a cca 15-20 let konstrukčního věku
Inu moje nadšení v té době neznalo hranic.

Pobyla u mě téměř 2 sezóny, na tacho přidáno kolem 17tis km, vše bez jediné závady.

"Za SV 1000 bych se rozhodně nezlobil, ale nepohrdl bych ani TLkem, v obou verzích" - jsem tehdá pravil... tak se taky stalo

Kalin
Kalin napsal 04.05.06 v 19:09

zdravím tě <br />
<br />
na to hyosungu to jsem byl já dík za pochvalu laďáku a určo něco podniknem čus <br />
Kalin

napsal 27.10.05 v 20:23

Taky se mi líbí SV. Je to super motorka. Máš ji fakt krásnou

napsal 27.10.05 v 19:34

Ok super Jinak spotřeba je u mě podobná, nikdy jsem se nedostal přes 5,3 litrů, a to byla střelba, porád 150 a vejš, ale jezdíme přece cestovně, že ? [] přijed

VTRSP2
VTRSP2 napsal 27.10.05 v 18:29

joo hezky,zas jeden dvouvál

Wilder
Wilder napsal 27.10.05 v 16:05

To NTVista: Nazdar, jo jo cetl jsem &quot;Cestovani&quot;. Uvidim jak me to vyjde casove, zase bych se s Vama Pernikarema (prilehle obce nevyjimaje) rad projel. Ja doufam, ze dorazim!!! But never say never! Hola hej dvouvalum