Honda CBR 900RR Fireblade (2003)

Vlastník j.poky
Vloženo 21.6.2008
Aktualizováno 4.10.2009

Honda CBR 954 RR Fireblade.Jsem si přivezl ze Znojma,která byla skoro v originál stavu.Byla tam akorát koncovka Giannelli v karbonu.Dokoupil jsem KN fitr,leštěný kola,proužky na ráfky,iridiové svíčky,ukazatel rychlosti,xenon,padáky,tlumič řízení Toby

Než jsem si pořídil tuto krasavici,tak jsem od malička vždycky na něčem jezdil.babeta,filchtl,jawa 250,gsxr 600 a pak když jsem po něčem začal koukat silnějším a na první pohled mě ohromila Honda 954 RR 2003.Už jenom proto,že je mnohem větší než nynější litry a má krásnej přední světlomet se třemi H7.Překrásnej stroj,kterej se dá ovládat brilantně a jízdní vlastnosti má také výborný.Výrazně mi pomáhají pneu Michelin Pilot power 2CT,se kterýma krásně sedí na silnici,ale na delší roviny(dálnice)docela dost mizí před očima,co mě dále ohromilo,tak byly xenony,který jsou bezkonkurenční. Jenom mě mrzí jedna věc a to když se jede po městě,tak má motor tendenci se zahřívat,ale to všechny supersporty.Nená smysl k tomu něco dodávat.Prostě honda CBR 954 RR fireblade 2003

Black-rider
Black-rider napsal 28.03.11 v 08:17