Honda CBR 900RR Fireblade (1999)

Vlastník Slezsky
Vloženo 11.1.2012
Aktualizováno 26.3.2014

Spolehlivá Honda Fire Blade.Byla to moje 3 japonská mašina se kterou jsem jezdil od května 2006 do června 2012 a bez jediné bouračky anebo technického problému!Spokojenost.Nikdy nezapomenu

První dojmy - Bylo jasné že to byla motorka s čistě sportovní jezdeckou pouicí a nevhodná na delší cesty,ale mně se Fajrblejdy líbili a chtěl jsem zkusit i jinou značku než moji milovanou Kawasaki.Takže asi tak no.Bylo na ni spoleh na Hondici kundici,to musím uznat.

Měl jsem ji přesně 6 let a najel na ni 32.000 km.Procestoval jsem s ní Čechy,Moravu,Slezsko a Slovensko od Aše po Vyšné Nemecké a i když je to sportovní mašina tak si ji nemůžu vynachválit při dlouhých tůrách pro její spolehlivost,nikdy mně nikde nenechala a nezradila!Akorát nevýhodou pro mně bylol že měla jen 18 l nádrž protože jsem spíš turista na dlouhé trasy a předchozí motorka Kawasaki ZZ-R 1100 měla nádrž o 6 litrů větší - 24 l a to mi vyhovovalo.A proto bych si chtěl pořídit čistokrevnou cestovní mašinu s větší nádrží kuframa a kardanem a sice Kawasaki GTR 1400,tak snad se mi to splní jednou a podaří došetřit potřebný peníz.Nebyl jsem totiž ještě nikdy v Alpách Pyrenejích Karpatech a Apeninách a to je můj z dalších snů které si plním pomalu ale jistě a postupně

jackm
jackm napsal 02.07.15 v 15:12 1b.

super fotky a mašina také

wencza-cbr
wencza-cbr napsal 06.02.15 v 18:23 10b.

Pecka! Fotky bomba mašina taky ;) Přej ať se podaří dostat do garáže GTR a už teď se těším na fotky

slamma
slamma napsal 05.07.13 v 19:03 10b.

Ty fotky z cest sou bomba.. Přeju na parádním fárošovi hodně šťastných km 10b.

xBaryk
xBaryk napsal 20.12.12 v 06:32 10b.

Parádní bled a dobrožství! :))

ZuziiiJajda
ZuziiiJajda napsal 27.06.12 v 12:39

Honda je prostě srdcovka úžasňácké fota 10 bodů zasloužených.