MZ ETZ 251 (1989)

Vlastník Erick
Vloženo 3.5.2008
Aktualizováno 10.3.2010

simál už mi opravdu nestačil...tak jsem si pořídil trošku vetšího...ale základ je pořád stejnej...mazlinka je úplně super stroj...hezky vypadá i jede...jsem naprosto spokojenej

Suprová motorka na začátky i pro zkušené kteří mají řidičák na mašinu do 25kw. motorku mám již 2 roky a neměl jsem s ní nijak závratný problém. jediné co jsem musel vyměnit byly kolečka v převodovce. jinak i když stojí 3 měsíce v zimě, tak chytne tak na 5 šlápnutí. Maximálka je někde kolem 140 což stačí na to, abyste nebyli brzdou provozu. I když je to motorka staršího data, tak si myslím že se povedla a vždycky\ se na ní rád svezu.

Erick
Erick napsal 26.01.13 v 18:36

Už jsem jí před 2 lety prodal, protože jsem potřeboval peníze na auto .
A teď před týdnem jsem prodal i MZ 150 co jsem měl od října, takže už bych nezapadl, ale díky za pozvání

JindraM
JindraM napsal 26.01.13 v 17:57 10b.

Hezká MZ, máš ji ještě? Minimálně 3x do roka pořádáme MZ srazy, tak by ses někdy mohl přijet ukázat

www.MZ-WORLD.cz - staré fórum na nové adrese!

srsenmaik
srsenmaik napsal 10.01.12 v 09:57

ahoj jsme motorkářská komunita sdružující motorkáře z celé republiky jsme na facebooku pod názvem wild horsees pokud chceš tak se k nám můžeš přidat pořádáme vyjížďky, sezení s policisty kvůli novelám v zákonech 2x za sezonu pořádáme párty a mnoho a mnoho dalšího na motorce a jejím stáří a obsahu nezáleží

biker_john
biker_john napsal 28.05.08 v 23:22

Zdar chlape!! At ti to slape jak ma

Reski
Reski napsal 17.05.08 v 19:37