Kawasaki ER 6N (2007)

Vlastník marteness
Vloženo 17.4.2008
Aktualizováno 10.6.2012

málá ale krásná , svěží barva ,ladně znějící v uších mých

teprve se s kráskou seznamuji ,ale určitě inženýři udělěli chybu v konstrukci zrcátek. Třetí den po koupi jsem je musel rozřezat upravit k obrazu svému. (abych v nich něco konečně viděl)

a taky tak jak se zajíždí ma nová kawa tak i ja se s ní zajíždím, ale musm přiznat že mě mrška už dostala na záda . ale to, jen mezi námi .kdyby se to dověděli mí kolegové , tak by si jistě na mě zgustli. naštěstí to bylo bez větších škod. No co , klopil jsem na blátičku po prvních 200 km. ted´ už mám 1100 , o900 více a zzatím jsem borrec.uuž jezdím i stovkou . to je co? a jinak letošek je krásný. od ledna mám novousličnou kočku a od března mám splněný sen, svojí novou motorku.

momentálně 8500 km a jen 2 krát jsem ležel vedle té mojí moto mršky , naštěstí jen v symbolické rychlostí se vše přihodilo, tak bez větších škod na obou strannách . Zkušenost k nezaplacení (pozor na blátičko a taky na strusku na cestě)

Nyní již najeto 20 000 km ,společně máme za sebou okruh po evropě ( rakousko, slovinsko , itálie ,chorvatsko . BiH, madˇarsko , slovensko)v jenom týdnu cca 3500 km, a vše bez nejmenších problému a to půl cesty bylo v deštích.Téměř jako dělaná na cestování. )))

jelda-f
jelda-f napsal 09.02.13 v 19:23 10b.

mě se ta oranžová začíná víc a víc libit. Opravdi pěkná a ty fotky, jak je zapasovaná pod tím náklaďákem. Vypadá to hrůzostrašně, ale pokud se nic vážného nestalo, jedině dobře. Hodně šťastných km v tomto roce

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 26.02.12 v 20:31

Pěkna, krásná motorka. Posilam 10 bodu

Pája13
Pája13 napsal 20.11.11 v 20:26

Nádherná.Ať ti dělá stále radost. posílám 10 b.

Honza-suky
Honza-suky napsal 27.10.11 v 18:25

Párádní Stroj...jasných 10 bodu, ale jinak přeji hodně ujetých Km..:)

marteness
marteness napsal 11.07.11 v 17:36

díky za komentáře... motorečka stálě slouží, i když jedzdím hooodně málo a když už někam vyrazím, tak zjistim že jsem zase na nějaké polňačce či lesní cestě a tak si říkám jestli bych něměl změnit stroj ...nebo aspoň pneu. A batůžek . . .ten již nejezdí. . . er6 je jen pro dva.