Aprilia ETV 1000 Caponord (2002)

Vlastník
Vloženo 6.10.2003
Aktualizováno 6.10.2003

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Rebel83
Rebel83 napsal 01.12.12 v 07:03 10b.

Pěknej stroj

napsal 12.07.07 v 14:21

Zdravím, <br />
měl bych dotaz. Jsem majitelem KLV 1000 což je V-Strom, nevyhovují mi litá kola, našel jsem v německu nabídku starších kol na Caponorda, ale potřeboval bych poměřit nějaké rozměry, mohli bychom se někdy vidět, jsem taky z Brna.<br />
<br />
Nováček

smazany31264
smazany31264 napsal 31.08.06 v 07:53

Ahoj,<br />
zmiňuješ přemapování...pokud jsi tak už učinil, pomohlo to?<br />
Řeším podobný problém a kromě spotřeby občas trochu cuká....prý starší software zlobíval, po roce 2004 už ne, ale zatím jsem novou mapu nesehnal. V Litoměřicích přehráli starou a na čas se to zlepšilo...ale nová je prý o něčem jiném.<br />
Jirka

Ruzvol-45
Ruzvol-45 napsal 12.09.05 v 08:44

Ahoj Alešáku.<br />
Jsem taky z Brna a Aprilka se mi moc líbí. Mám na ni políčeno příští jaro. Všichni ji tady chválí, což je dobře a rád to slyším. Mám ale jeden dotaz a to na spotřebu. Kolik Ti bere? Ze svých zkušeností vím že velmi záleží na pravé ruce. Já doposud vlastním Burgmana AN 650. Je to skvělý stroj, sjeli jsme spolu a manželkou celou Evropu, ale jezdím i s kamarády a ti mají trochu jinou kubaturu a proto volba něčeho silnějšího. Cestovní Enduro a to Caponord. Jestli budeš mít chuť napiš mi. r. zvolanek@jesnem.cz. Me registr. č. je 3111. Ahoj Ruda.

Siki
Siki napsal 21.12.04 v 16:40

Ahoj Alešáku,<br />
od března jsem se neozval a léto bylo tak krátké... Vidím, žes zůstal věrný Aprilce. Mé Pegaso 650 se, bohužel, v květnu někomu zalíbilo a jistě mu dobře slouží <br />
Nicméně po dálkových cyklovandrech opět lenost zvítězila a výsledek - viz id 2999.<br />
Takže pěkné zimní ježdění přeji. Snad se v únoru konečně potkáme na Czech Retail Summitu.<br />
S.

napsal 01.02.04 v 18:30

Ahoj motorkáři ,

jsem majitelkou endura APRILIA Rally a chci se seznámit s více lidmi , kteří také vlastní nějaké enduro nebo kosku (jakékoliv). Jsem členkou asi 30-ti členného klubu MOTOCLAN VRBNO a endůráku nás tam moc není. Jsem holka a víte jakto chodí – každá rada dobrá . Proto Vás prosím ozvěte se! E-mail: okudli@seznam.cz , adresa: Karlovice 209 , 793 23 , tel: 554/744115 , mobil: 608/040335.
Je nutné napsat místo bydliště , datum narození , značka a typ motocyklu , jméno a příjmení (popřípadě přezdívku) , a jiné…
Tímto chci docílit toho abychom se všichni navzájem informovali a podávali si různé informace a rady.

Předem děkuji za pochopení Tereza Pavézková - OKUDLI

napsal 29.01.04 v 19:05

No jasně že nesnese ! Dokonce i nejmenovaný dovozce Aprilie připustil že je GS lepší )