Hartford VR 125 (2005)

Vlastník Dědek.
Vloženo 11.2.2008
Aktualizováno 4.4.2011

První moje pořádná a zběsile brutální mašina :))

Koupena jako voňafka pod Ještědem. Nic se neřešilo a jen jezdilo. Pár uprav - hlavní podmínkou byl laďák,aby to bylo slyšet. Spotřeba hovno hovno nic,lidí to uvezlo moc a nejvíc se tomu líbilo v zatáčkách...
Rád na ní vzpomínám, neměl jsem jí blbec prodávát.

Dědek. napsal 22.04.09 v 18:08

Blatník je od firmy acerbis,seženeš ho v pohodě u jahody v mezu

Lopuch
Lopuch napsal 22.04.09 v 17:41

Ahoj chtěl jsem se zeptat odkud máš ten endurový blatník, nebo jestli je to přímo na Hartford nebo na něco jiného?

Dědek. napsal 03.03.09 v 22:04

Tak hlavně že to je OK.Svíčku jsem měnil vždy po 8tis km,filtr stačí kontrolovat.

Mazy
Mazy napsal 03.03.09 v 21:03

Zdravim ještě jednou - díky moc za radu. Stačilo opravdu jen poštelovat benál v karbecu a přesně po tvém postupu se Hart rozjel. Svíčku ani filtr sem tím pádem nemusel kontrolovat, ale pokud vím, tak jsou tam původní, takže je na nich jen zatím pět tisíc km. Teď už jen aby přálo trochu počasí.

Dědek. napsal 02.03.09 v 17:38

čau... tak začal bych tím,že bych vypustil "starý" benzín v karbecu.je to šroubek křížovej a vede od něj hadička.nech to chvílu téci,pak zastav benzín a až doteče benál tak to zase utáhni.pusť benzín,5x to prokopni bez sytiče a s vypnutým klíčkem,pak zapni klíče,sytič a mělo by to jít.jinak kolik máš najeto na svíčce a jak vypadá filtr?já když měl laďák,už horší svíčku,tak se tomu taky moc nechtělo... dej pak vědět jestli jsi to oživil