KTM LC4 Adventure (2001)

Vlastník dawka
Vloženo 3.2.2008
Aktualizováno 10.1.2019

Výborná, univerzální motorka pro cestování na nezpevněných cestách, každodení ježdění a offroad výlety do přírody. Podvozek je plně seřiditelný, takže není problém přitvrdit na asfalt nebo přizpůsobit terénu.

Motorka koupena od vajgl (Ostrava - Slezská Ostrava) - Dobré jednání, včasný příchod na smluvené schůzky, pravdivé seznámení se stavem motocyklu.

Suzuki DR 650: Podvozek, váha, komponenty brzd apod.

První dojmy - První dojmy byly po předchozí DR 350S, že jsem koupil slabší motorku a že vůbec nejede, byl jsem zklamaný. Potom jsem zjistil, že je to třeba více točit a zjistil jsem že to naopak docela jede, přestal jsem se dívat na zem, protože podvozek pobere téměř všechno co se pod koly namane. Nakonec z toho vyplynulo ryzí nadšení - paráda

Motorku bych doporučil pro - Jezdcům vyšší postavy, motorkářum co rádi objevujou nové cesty všeho druhu, účastníkům hobby navigačních závodů.

Doplňky na motorce - Výfuk Leo Vince, Zvýšení řidítek SV motech, zrušení ventilu EPC, nové zubaté kotouče, OFF ROad brzdové destičky, svody z novějšího modelu bez neřízeného katalyzátorua a s větším průměrem trubek, ochrana předních světel, rámy na kufry, hliníková plotna na nosiči, hrazda na GPS

Po několika sezónkách už můžu něco napsat, takže:

- snese dost neštěrné zacházení a po odložení se málokdy něco zlomí nebo poškodí, v tomhle ohledu je to super navržený stroj

- motor je takový vibrující vztekloun, je třeba si na to zvyknout, ale potom to jde a dokonce i jede

- motorka se nejlépe cítí na hodně rozbitých šotolinách, kde ji nevadí jakákoliv rychlost a vzdálenost, dálnice pro ni moc není, ale okresky jsou zábava.

context
context napsal 09.04.14 v 17:56 10b.

pěkna ať slouží a přeje hodně km v sedle a ve stupačkách

yuri13
yuri13 napsal 08.04.14 v 06:43

Parádní strojek využitý naplno!

deimos
deimos napsal 11.04.09 v 14:07

Petr_TA
Petr_TA napsal 24.02.09 v 19:27

Totální nasazení
Super stroj

dawka
dawka napsal 25.09.08 v 20:26

Ne to není v okolí je to u Moravské třebové