Hartford VR 125 (2007)

Vlastník Ýchus
Vloženo 2.7.2007
Aktualizováno 1.6.2012

Mám jí od 13.6.2007 a jsem sní maximálně spokojený . Líbí se mi na ní malá spotřeba a vzhled . Za tu dobu jsem na ni nalítal už 20 000km a jede pořád pěkně a bez problémů a potíží. Můžu jen doporučit

Zkušenosti: Po koupi bych doporučil zkontrolovat šroubky na předním kotouči, já jsem tak neučinil a jeden se mi vytočil za jízdy a začal mi mlátit do přední vidlice a udělal mi v ní stopy =), ale jinak jsem sní nadmíru spokojenej.

Cesty: Jízdy do školy, lehký terén, vyjíždky, srazy.

Další info: max. rychlost, kterou jsem snim dal 115 km/h

Úpravy: Reflexní proužky na ráfcích, neony motoru, laďák, závodní karburátor

Lubos92
Lubos92 napsal 13.12.08 v 17:36

Ahoj, už je to víc, jak rok, co jsem se tě ptal na cenu Hartforda Od tý doby už se toho ale hodně změnilo... Tenkrát jsem ještě jezdil na Jawě 50. Letos v květnu jsem pořídil Simsona a dneska jsme dovezli domů CBR... Už jsem ho registroval sem na motorkáře, už jenom čekám na schválení a zveřejnění... Jinak přeju hodně šťastně najetých kilometrů bez závad a nehod

PavelTR
PavelTR napsal 18.07.08 v 10:37

No překlep , proužky na ráfky. Jakej ty seš okres Žďár nad Sázavou nebo Jihlava?

PavelTR
PavelTR napsal 17.07.08 v 23:25

Zdar, chtel bych se zeptat na kolik tě vyšly ty ráfky na kola? Díkec

smazany51123
smazany51123 napsal 27.10.07 v 10:01

Nejsi náhodou z radkova kousek od Telče napiš mi prosimna pmuj profil docela by mě to zajímalo diky

smazany51123
smazany51123 napsal 26.10.07 v 16:31