Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník Bosi
Vloženo 11.6.2007
Aktualizováno 12.3.2010

Koupená v Červnu 2007. Původem je z Německa, v ČR jsem první majitel. Už od původního majitele má padáky (převelice důležitá věc - odzkoušeno , jinej držák SPZ, širší řidítka, jinak v podstatě sérijovka. Měla 25 kW, ale už dlouho je otevřená.

Zkušenosti: Charakter 2V motoru je jasnej a spolu s nízkou hmotností je jedna radost na tom jezdit. Jenom občas postrádám tlumič řízení. Momentálně by se hodil i novej vyfuck a páčka zadní brzdy, potom co se mi ju povedlo na podzim složit v zatáčce...

Cesty: Jo, nějaký cesty už proběhly. Zato na sraz jsem se ješte nedokopal.

Další info: Docela na tom fouká. Šiklo by se plexi. Taky mi ta potvurka občas nechce pouštět štávu do startéru. Podezřívám spínač ve spojce.

Schnekys
Schnekys napsal 15.03.08 v 01:09

zdarec, tipoval bych z je na 25kw, potřeboval bych radu, ozvi se pls na m.dospiva@seznam.cz neno dej kontakt, dik moc

Pipa31
Pipa31 napsal 05.10.07 v 10:51

No jo SVéčko,krásná klasika

Aleš.Příbor
Aleš.Příbor napsal 23.08.07 v 08:25

i na tehle novější verzi je nepohodlný zadni bobek?? protože na stare verzi to byla hrůza ..

mam.oskar
mam.oskar napsal 18.07.07 v 23:56

Hej fakt pěknej stroj. Jezdi na tom s Mírou. Vím jak si to valil na dandyně... Ale seš fakt na pohodu biker. Tak hodně šťastně ujetych kilaku. Někdy zajedem, ale nemysli že pojedem vic jak 85 čau jura a fakt hezkej stroj

Bosi
Bosi napsal 12.06.07 v 15:56

To Navrc: Je to zmetek, ale nejspis jenom vyhrozoval.