Honda CB 500 (1995)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 91 záznamů

smazany62430
smazany62430 napsal 21.02.08 v 18:25

VTR je ok, hlavne opatrne s plynem... Ahoj.

1000 napsal 04.11.07 v 13:37

Spotřebu jsem nikdy neměřil,ale od rezervy do rezervy najedu 180 až 210 km podle stylu.Klidně do ní běž a užiješ si parádní svezení. Jestli si jí pořidíš tak dej vědet.AHOJ

1000 napsal 04.11.07 v 13:37

milan1000
milan1000 napsal 03.11.07 v 10:35

Ahoj vlastním taky VTRko je to hodně dobrá motorka spotřeba není tak hrozná zaleží na stylu jízdy!Dá se jezdit do 7litrů ale vezme si i přes 10 to se ale už fakt hodně dobře svezeš Co je ale nevýhoda je menši nadrž přijde Ti že pořád tankuješ i když tam teda za moc nevleze!Tak se měj a ať to jezdí ahoj

milan1000
milan1000 napsal 03.11.07 v 10:35

1000 napsal 02.11.07 v 18:39

Jo moc pěkné sluší vám to spolu.Tak ať ti to jezdí.VTR není špatné.

1000 napsal 02.11.07 v 18:39

Jo moc pěkné sluší vám to spolu.Tak ať ti to jezdí.VTR není špatné.

Ferys
Ferys napsal 19.10.07 v 14:50

Pěkná kombinace

Ferys
Ferys napsal 19.10.07 v 14:50

Pěkná kombinace

Nikitt
Nikitt napsal 10.10.07 v 12:37

Ahoj Romčo, no mě taky ze začátku říkali, že jsem magor, ale myslím si že neměli pravdu. VTR je dle mého názoru hodná motorka, ničím mě nevypekla. Už jsem si i párkrát škrkla stupačkou. Nemám s čím srovnávat, ale s jízdními vlastnostmi jsem maximálně spokojená. Má jen trochu menší nádrž a tak tankuju poměrně často. Říká se, že hodně žere, no já jezdím za 7 litrů a když jsem si ji koupila tak jsem jezdila dokonce za 5,7. No ale to teď zpětně nějak nechápu, jak se mi to povedlo ) Vřele doporučuji.

Nikitt
Nikitt napsal 10.10.07 v 12:37

Kanuni napsal 20.09.07 v 09:11

Míla: přechválený komentář to určitě neni A pokud se někdo necítí na manipulaci a má možnost aby mu s tím někdo pomohl,tak proč ne. Přeci jenom chlapi mají větší sílu. I já si občas nechám pomoct, větší problémy mam s GSX-Rem. Jen mam chlapa, co mě nutí, abych tu manipulaci zvládala sama

Kanuni napsal 20.09.07 v 09:11

smazany52237
smazany52237 napsal 19.09.07 v 19:05

Ahojky Romčo! Dík za povzbudivý komentář, možná trošku přechválený, ale ono se to snad poddá, i když si od manžela ráda nechám vždycky pomoct. Ale tak jako ty - dřít stupačkama asfalt asi hned tak nebudu. Tobě i tvému příteli přeju hodně šťastných chvil.

smazany52237

EvelinaCZ napsal 11.09.07 v 12:17

Ahojky Romčo, tak přeju aby příští rok bylo na silnější

napsal 30.07.07 v 14:36

Vážená dámo motorkářko,<br />
Také už Tě omrzelo ježdění s chlapama, hlavně kvůli tomu, že oni kolikrát ani s námi nechtějí jezdit jen proto, že jsme ženy? Štve Tě také, že jsme pořád jen něco podřadnějšího v motorkářským světě a máš chuť to alespoň trošku změnit? Chtěli bychom zrealizovat minimálně nějakou společnou dámskou vyjížďku, časem možná i něco víc…..Rozešli prosím tento vzkaz všem motorkářkám, který znáš…..Pokud Tě tento vzkaz zaujal, napiš mi na mail iveta.klondaik@seznam.cz nebo na můj profil ID 10240 na motorkáři.cz <br />

napsal 30.07.07 v 14:36

Motomeggy
Motomeggy napsal 07.05.07 v 16:06

CB vypadá suprově, fakt mazel

Kanuni napsal 07.05.07 v 15:42

Lucif.r:tak oproti MZ to samozřejmě jede líp a hlavně to zrychlení je tam už znát.Jinak klopit se to dá dobře, jde ale o víc faktorů,jestli nemáš moc sjetý gumy atd. Jinak já mam ještě CBčko, který má vzadu buben,což neni tak důležitý, většinou se stejně brzdí přední. Ale oproti mojí MZ(přední brzda byla fakt jedovatá) mi příjde,že tohle vůbec nebrzdí a taky si na to pořád stěžuju.Ale jinak jsem moc spokojená.Ano opravdu po měsíci mi příjde, že by to chtělo pár koní navíc, asi jsem si až moc rychle na tuhle motorku zvykla.

Kanuni napsal 07.05.07 v 15:42

lucifr napsal 05.05.07 v 14:41

Přesedlala jsi z MZ a už se ti zdá málo koní?<br />
Mohla bys to nějak porovnat s MZ? Jasný, že to pojede, ale jak to brzdí, jak se to klopí atd. Oproti MZ myslim

lucifr napsal 05.05.07 v 14:41

Přesedlala jsi z MZ a už se ti zdá málo koní?<br />

Kanuni napsal 05.04.07 v 11:56

Hlade: jakej Chunlan? toho si pořiď ty

Kanuni napsal 05.04.07 v 11:56

Hlade: jakej Chunlan? toho si pořiď ty

napsal 05.04.07 v 09:37

Krásná Chunlan Kaňuňi CB500 Gratuluji!

napsal 05.04.07 v 09:37

Krásná Chunlan Kaňuňi CB500 Gratuluji!

Rys
Rys napsal 31.03.07 v 20:11

Dobře jsi vybrala. <br />
Ale přece jsi pokukovala po enduru?

Rys
Rys napsal 31.03.07 v 20:11

Dobře jsi vybrala. <br />
Ale přece jsi pokukovala po enduru?

smazany37583
smazany37583 napsal 31.03.07 v 19:47

Ahoj Romčo, tvá moto je pěkná, je fajn, že je víc holek, které jezdí na těchto moto.

smazany37583
smazany37583 napsal 31.03.07 v 19:47

Kanuni napsal 30.03.07 v 08:18

Tak postupně<br />
andileekzxrka:Zatim zkoušim co ta motorka umí a hned když jsem si vezla moto domu, tak jsem na BENZINĚ potkala holku, co má taky CBčko,takže bude s kym jezdit. Jinak spicha určitě dáme.<br />
JirkaFX:moc děkuju<br />
Lukash: koukala jsem na tvoje CBFko, moc pěkný<br />
<br />
jindra: no ty svody to je fakt hrozný, proč tam nemůže bejt nerez Jinak asi mi to přítel přestříká na černo. Já jsem totiž na tu kosmetiku hrozná.<br />
Ali: jo jo, jsem moc spokojená<br />

AliFZS1000 napsal 29.03.07 v 23:00

Určitě budeš spokojená, výborná moto

JindraM
JindraM napsal 29.03.07 v 22:13

Romiku, už jsem se bál že budu na srazu sám s rezavýma svodama - udělalas mně radost

JindraM
JindraM napsal 29.03.07 v 22:13

Stewe
Stewe napsal 29.03.07 v 20:07

No tak koukám, že někdo udělal stejnej přestup jako já. Z MZ na Hondu CB, akorát rozdíl je v tom, že ta moje je o malinko mladší, ale motory sou stejný a přibylo mi tam písmenko F!!! , ať jezdí

Stewe

jipa
jipa napsal 29.03.07 v 18:32

(y) (y) (y)

Kanuni napsal 29.03.07 v 16:52

dawsn:neni hnutá, mam to přes známýho,takže vim že je na tom motorka po technický stránce v prefektnim stavu a to že nemá stejnou barvu nádrže jak oblatníku, to mě fakt neštve. Jinak díky za pochvalu motorky.

Kanuni napsal 29.03.07 v 16:52

dawsn
dawsn napsal 29.03.07 v 16:39

Moc pěkná motorka vůbec bych jí ten rok nehádal, fakt zachovalá a co že ležela, která ne? Když neni hnutá, tak je to jedno ne? Hodně šťastných km a ať to sviští po silništi

dawsn
dawsn napsal 29.03.07 v 16:39

Kanuni napsal 29.03.07 v 13:32

bledemon: Jasně, byla položená,ale řekni mi která motorka nebyla.U nás se nedá téměř sehnat motorka, která by nebyla položená. Jinak zatim to slaďovat nebudu, jak řiká známej(odborník) nekoukej na kosmetiku,ale na motor.A ten je v TOP stavu.A když s tim náhodou plácnu,tak mě nebude mrzet to,že jsem do toho vrazila prachy za lak.

Předchozí
1 2