BMW K 1600 GT (2011)

Vlastník MartinOV1973
Vloženo 15.4.2024
Aktualizováno 15.4.2024

cestovní koráb úctyhodný rozměrů s jediněčným motorem s neskutečným zátahem

První dojmy - jelikož jsem zvyklý na těžké velké motorky, nebyl jsem překvapen z váhy a velikosti i tohoto křižníku. O to víc jsem byl překvapený při první jízdě s jakou hravostí a lehkostí se ovládá.

Motorku bych doporučil pro - určitě pro větší a silnější jezdce, kteří se chtějí kochat krajinou, ale zároveň mít pocit, že když potřebuju tak lehce otočím plynem a motorka letí kupředu

Doplňky na motorce - originální full výbava + padací rámy

Již delší dobu jsem po tomto stroji pokupoval. Bohužel byly cenově pro mě nedosažitelné a tak jsem v roce 2022 jako náplast koupil Kawasaki 1400 GTR, které je brána jako konkurent a byla cenově přijatelnější. No a v roce 2024 jsem už neodolal a pořídil svůj sen.

První kilometry jen potvrdily moje očekání a že mé rozhodnutí bylo správné. Motorka mi sedla přesně do ruky, posez více cestovní než na Kawě kde byl více do sportovna. Neuvěřitelný zátah mootoru i slušná výbava dají tušit, že to bude dobrý parťák na cesty.

MartinOV1973
MartinOV1973 napsal 16.04.24 v 16:25

Marťas, tobe padne jako ulitý, navíc jak koukám s BMW máš zkušenosti takže víš co Tě čeká. Tak dobrý kup a pak se přijeď pochlubit

Marťas33
Marťas33 napsal 16.04.24 v 06:50 10b.

Dobrý stroj. Taky se na něj chystám. Ať ti slouží

MartinOV1973
MartinOV1973 napsal 15.04.24 v 16:34

StB díky moc. S tou výškou postavy jsem to bral spíš subjektivním dojmem, ale je fajn že i menší jezdci si mohou dopřát takový kolos. Ale je fakt že třeba Kawa 1400 GTR je stejně těžká ale vyšší

StB
StB napsal 15.04.24 v 13:33 10b.

Chápu tvé pocity jen trošku poopravím drobnost: můžou na tom i menší postavy (se správným sedlem) .Super stroj, ať slouží.