KTM 1290 Super Adventure (2021)

Vlastník Medy16
Vloženo 8.4.2024
Aktualizováno 8.4.2024

Perfektní univerzál, mašina opravdu na cokoliv. Především na generování radosti, protože jako celek ta motorka z mého pohledu nemá chybu.

První dojmy - Jede to pořád stejně dobře, oproti předchozímu modelu ( 2018 ) mi přijde malinko lepší a přesnější řazení. Jinak technologicky zase o kousek dopředu, adaptivní tempovat je na motorce celkem zvláštní, zatím jsem pořádně nevyužil.

Motorku bych doporučil pro - Úplně každému.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, vyhřívaná sedla, drátěná kola, brzdové kotouče Moto-Master, tank bag KTM, padací rám KTM, kryt pod motorem HEED, ochrana rámu, polep celé motorky, stupačky Lone Rider, kryty chladičů.

Jelikož jsem vlastnil již předchozí model ( 2018 ) tak jsem celkem věděl, co od motorky čekat. Po prvním usednutí a rozjezdu jsem byl opět jako doma, překvapila mě přesnější a uhlazenější převodovka, malinko lepší quick shifter. Jinak na první dobrou bych úplně nepoznal rozdíl, zda jedu na původním modelu, nebo na novém. Až po chvíli a několika zatáčkách jsem poznal rozdíl, a je to opravdu znát. Motorka se perfektně překlápí a ovládá, je to radost.

Animals21
Animals21 napsal 08.04.24 v 11:21 10b.

Měl jsem a potvrzuju, že je to nejvíc nejlepčí motorka