BMW R 1200 GS (2005)

Vlastník Blahacek
Vloženo 2.4.2024
Aktualizováno 2.4.2024

Hezký cesťák, který má legendární boxer ;)

Motorka koupena od equir - Koupeno od kamárada, který se o motorky stará na víc, jak na 100%

Kawasaki Versys 1000: Vzhled prvního modelu
Ducati Multistrada 1200S: cena za desmo (ano vím, je to individuální)

První dojmy - Na motorce se mi líbí pohodlí, zátah od spodu, variabilita doplňků. První svezení přišlo na této konkrétní motorce před 2 lety, od té doby čekala u kamaráda, než se k sobě dostaneme ;)

Motorku bych doporučil pro - Jezdi, co mají rádi dlouhé výlety v jednom i ve dvou.

Doplňky na motorce - padáky, kufry, spousta věcí od Touratechu, sedlo Wunderlich, přídavná světla, atd.

Tento stroj mi kamarád půjčil v létě roku 2022 a nikdy by mě nenapadlo, že o dva roky později se stanu jeho hrdým majitelem.

Tento stroj má všechny možné i nemožné neduhy vyladěny k dokonalosti, spousta doplňků od Touratechu, některé od Wunderlichu, zánovní hydraulický podvozek.

Tuto motorku mám hlavně jako cestovní stroj a právě na to se skvěle hodí. Má podvozek pohodlný, přešité sedlo i s výhřevem, blástry, plexi vyšší a vario kufry.

Moje srdce zatím pořád tepe pro řadové čtyřválce (proto držím ještě Bandita a díval jsem se po Versysu), ale jsem s tímto boxerem spokojený a mile mě překvapil. Měl jsem jeho staršího kolegu R1100GS, což byla parádní motorka a tady je vidět skok dopředu. Pasuje mi vyšší výkon jak u 11GS, 6. kvalt. převodovka a "kultivovanější" chod motoru.

Na motorce mám zatím najeto přes 1000km a myslím, že jsme se spolu už sžili.
Nejlépe jí vyhovují dlouhé táhlé silnice se zákrutami, myslím, že dávat tuto motorku do kategorie enduro nemá ani smysl.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 09.04.24 v 06:30 10b.

čau, musím ti dát 10b i když ses teda fotkama moc nepochlapil.
Jo Evža ji opečovával, máš prakticky nový stroj.
Jen škoda, že jsi 11-ku prodal a nenechal jsi ji dozrát jak staré víno někde v suchu v garáži. Ale tak aspoň někomu udělala radost, také jsi ji měl vymazlenou - prej zajímavý příběh.
Tak ať ti jezdí a jsi spokojen. Snad se utrhneš a dorazíš na sraz pokecat s klukama, co mají 12-tky. B.

Blahacek
Blahacek napsal 03.04.24 v 10:46

Myslíš? :D

equir
equir napsal 03.04.24 v 10:44 10b.

Dobře sis vybral