Honda VT 750C Shadow (2004)

Vlastník Sparrow_88
Vloženo 16.3.2024
Aktualizováno 16.3.2024

Honda Shadow, prostě klasika, která neomrzí.

Yamaha XVS 650 Dragstar Classic: důvod neuveden
Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic: důvod neuveden

První dojmy - Moje první malá velká motorka. Když jsem jí v roce 2022 přivezl domů, měl jsem pocit, že mám nejlepší stroj na světě. Padla mi hned do ruky, byla to láska na první pohled.

Motorku bych doporučil pro - Pro motorkáře, kteří nikam nespěchají.

Doplňky na motorce - Plexi štít a padací rám.

Vybíral jsem mezi Shadow 750 a Drakem 1100 či 650. Drak 650 mi na první dobrou sedl asi víc, ale před tím jsem měl Shadowku 125, asi jsem prostě Hondař... Rozhodl ale hlavně její stav. Koupil jsem jí na podzim 2022 s nízkým nájezdem 8000km od prvního majitele, kterému po většinu času stála v garáži. Zprvu jsem nájezdu nevěřil, ale pneu z roku 2003 s minimálním opotřebením a celkový stav mluví za vše. Po ostranění vrstvy prachu, pavučin z výpletů kol a vyhnání pavouků z výfuku dostala plexi štít a padací rám. V loňském roce najela 8000km. Jezdím pouze za hezkého počasí, v dešti vůbec, hodně do práce a na výlety s manželkou. Výkon za mě dostačující, ve dvou by to ještě pár koníků chtělo, ale na druhou stranu spotřeba 4l/100km je fantastická. Jezdím kochačku, většinou okolo stovky. Velká výhoda je podle mně kardan, který potřebuje pouze sem tam výměnu oleje, asi těch 160ml vyměním každý rok s motorovým olejem... Brzdy dobrý, nemá ABS, tak je potřeba s tím trochu počítat, ale byť je vzadu buben, stojím v nouzi hned na místě.

MMMF
MMMF napsal 18.03.24 v 13:02 10b.

Pěkný kousek, barva

PSanec
PSanec napsal 17.03.24 v 12:51 10b.

Pěkný custom od Hondy středního objemu, drátěný kola jsou super.

Milan1963
Milan1963 napsal 16.03.24 v 21:40 10b.