Suzuki GSX-S1000GT (2023)

Vlastník mili
Vloženo 25.2.2024
Aktualizováno 14.3.2024

Skvělý motor k5,za mě pěkný vzhled,pohodlný cesťák(aspoń za mně jelikož jsem přesedlal ze sportu.

Motorka koupena od H3 moto Paskov - jen ty nejlepší

KTM 1290 Super Duke GT: Nemám na novou a starší pro kterou jsem jel ,jsem nechal naštěstí zkontrolovat (cebie)a byla bouraná škoda 250tis.Tak jsem se rozhodl že chci jistotu nového stroje.
Suzuki DL 1050 V-Strom XT: Byl jsem z ní velice nadšen,ale prostě nejede

První dojmy - Víceméně padla mi hned do ruky,kde chci tam jede,pravda do zatáček je lépe trochu pomoci váhou těla

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv kdo už má něco najeto,je to hodná holka.

Doplňky na motorce - Pro začátek ,Lakovaná kola na zakázku,vyšší plexi puig,rolny na kyvce,cestovní kufry a centrální pákový stojan do garáže,zvažuji vyhřívané rukojeti a dál se uvidí.

Tuto motorku jsem si vybral ,protože mě na trhu zaujalo jen pár modelů a peripétiich s ojetinami a cenama nových jiných značek,byla toto nejlepší volba.A nelituji tohoto rozhodnutí.Zatím nemám na gt moc najeto(cca3000)jelikož jsem začal až na konci sezóny,ale musím říci ,že se na ní cítím klidně,dá se jet i svižně při odpolední krátké vyjížďce.Rychlo řazení funguje skvěle,zvuk originální koncovky je až neskutečný při zachování slavných euro norem.Výtku mám k origo plexi to stojí teda za houby,jde to přímo do helmy,tolik hmyzu na plegu za minutu jsem nikdy neměl,proto jsem koupil vyšší od puigu,to se mi asi tak nejvíce líbilo,ale taky to není ono,dělá to strašný kravál do přilby,musím se lehce naklonit,zvažuji koupil jsem deflektor pro zvýšení(aliexpres 230 korun polohovatelné)tohle pomohlo,i když to ubralo na kráse.Přístrojovka je pěkně čitelná i na slunci.Jen škoda, že po propojení s telefonem fungují jen některé aplikace(např.mapy cz nejdou použít jako navigace).Jak se motorka chová ve dvou nevím,zásadně jezdím sám.Brzdy jakmile sedly po záběhu brzdí dostatečně.Ohledně origo pneumatik nemám z nich nejlepší pocit,takže po ojetí změním značku.

mili
mili napsal 07.03.24 v 18:40

dodocb:to je k nevíře Ani se mi nechce věřit že by to šlo takhle z fabriky.

dodocb
dodocb napsal 07.03.24 v 09:17 9b.

Co se týká origo obutí, já mám na GSXS 2021 origo Dunlopky z roku 2012 tj. v době prodeje 10 let staré . Ale to je asi jediná výtka k Suzuki.

biosák
biosák napsal 26.02.24 v 15:46 10b.

Krásná mašina,užívej

31081
31081 napsal 26.02.24 v 08:29 10b.

Moc hezká mašina

mili
mili napsal 25.02.24 v 20:15

To víš ozzy změna je život