Yamaha XT 660 Z Tenere (2009)

Vlastník motive
Vloženo 7.2.2024
Aktualizováno 16.3.2024

super stroj na cestování mimo i na silnice

První dojmy - nebyl jsem zvyklej na tak vysoký posez ale po pár km je to super

skvělé na delší vzdálenosti
uvažuji o jiném řetězovém kolečku 14z nebo 13z
uvažuji o přezutí na gumy do terému (ne přímo drapáky),ale noěco co bude vhodné do terénu za sucha (nemám ambice s tím jezdit blátíčko)
původně jsem se obával že mi bude chybět 6ka, ale nechybí - zatím :)

context
context napsal 04.05.24 v 20:22 10b.

Super mašina a velmi dobrý motor, (nezmar) jen na dálniční přesuny moc není, díky krátkým převodům, když změníš přední kolečko za jiné, bude ti špatně ukazovat tachometr rychlost, ale existují na to kalibrátory tachometrů

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 17.03.24 v 19:39 10b.

Parádní . Tip na pneu může být i Pireli Scorpion rally STR

Mann
Mann napsal 15.02.24 v 08:44 10b.

Po čertech i po letech je to furt pěkný a schopný bike S Michelin Anakee Wild chybu určitě neuděláš ale je to pořád kompromis

Alfonc
Alfonc napsal 13.02.24 v 06:26 10b.

Modrá jí prostě sluší nejvíc Určitě se někde potkáme, tak můžeme probrat ty TETy Michelin Anakee Wild jsou na tyhle motorky super volba. Jen počítej s tím, že jsou tak na 4.000 km. Ale ty 4.000 km na nich, to fakt stojí za tu investici

motive
motive napsal 09.02.24 v 09:49

Díky za tip - na michelin jsem už koukal a spíše mě zaujaly MICHELIN ANAKEE WILD. Na které jsem četl taky dobeé recenze, ale i negativní (nájezd,hlučnost). No prostě pneu jsou asi věčný boj v rozhodování obzvláště když chceš jezdit silnici i polňačky :) Každopadně díky za tip a ať to jezdí.