Kawasaki ER 6F (2009)

Vlastník skippy72
Vloženo 11.12.2023
Aktualizováno 11.12.2023

Hezká , hbitá , výkonem ke mně akorát , stejně i velikostí se na ní v pohodě srovnám.

Motorka koupena od FIRMA:HausMoto (Ledeč nad Sázavou)

Yamaha FZ6 Fazer S2: výkon až ve vysokých otáčkách

První dojmy - Když jsem ji poprvé u prodejce viděl naživo , tak se mi začala líbit ještě víc ,než na fotkách . Měl jsem to o to jednodušší , že se líbila i manželce?. Po zkušební jízdě a prohlídce bylo vymalováno , krásně tahala od 3500 ot. a vyloženě mi sedla . Jako po 30ti letech zpět v sedle , šklebil jsem se celou cestu jako blázen . Měl jsem chvilku FZS600 Fazer 2003 , byla to velmi dobrá motorka , ale prostě se mi nechtělo si pro výkon chodit od 7000 ot. výš a finále výkonu bylo na mé schopnosti hodně.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro začínající motorkáře , nebo i rozumné chlapi a ženy , kteří se jen tak chtéjí rozumně povozit a užít si života v jedné stopě.

Kawu jsem si vybral po dlouhé úvaze a načítání všech možných recenzí a zkušeností majitelů . Zatím na ní mám najeto 2500km , takže nic moc , ale kupoval jsem ji v červenci , takže do podzimu jsem se s ní tak lehce seznámil. Je menší , hodně dobře ovladatelná , do konce podzimu mně vozila do práce i po výletech. Mám rád jižní Moravu . Je to nějakých 180km a zadek ani záda neprotestovali. Na dálnici jí netahám , i když by to zvládla , její doménou jsou okresky a příměstský provoz . Tím ale netvrdím , že by nezvládla delší přejezd nebo dovolenou . Jezdím sám , můj potencionální batůžek zatím nenašel odvahu ( neboj Kačenko , to dáme) . Líbí se mi , že při potřebě výkonu nemusím kroutit heftem do aleluja a motorka zvukem nepřipomíná mixér . Zvuk , alespoň dle mého názoru pan Akrapovič vymyslel pěkně . Domů jsem ji přivezl s vyměněným olejem , 3mi kufry Givi , padáky a laděným výfukem . Teď přes zimu přibudou cnc páčky v modré barvě , gripy v modré barvě , Gipro a poslal jsem do Rutanu na přešití sedlo , aby bylo hezčí a pohodlnější . Jinak motorka je původem ČR , zakoupena v MotoHavrda H.K. Úložného prostoru je pomálu , max. lékárnička , origo nářadí a vesta. Brzdy jsou proti fazeru slabší , ale k výkonu motorky a povaze jezdce adekvátní.

skippy72
skippy72 napsal 16.12.23 v 17:16

Zdar , je mi jasné , že bez kufru je hezčí , ale je potřeba si také někam dát věci , přilbu a batoh , všechno sebou do práce tahat nechci.

HQMario
HQMario napsal 16.12.23 v 17:00 3b.

Mašina pěkná, ale ta příšernost na konci je fakt děsná Ale proti gustu...Tak hezké poježdění

Vladounreal
Vladounreal napsal 15.12.23 v 21:30

Moc fešná holka tak ať jen frčí

skippy72
skippy72 napsal 15.12.23 v 18:27

Díky za hodnocení , už se těším na jaro

Kali88
Kali88 napsal 12.12.23 v 20:04 9b.

Pěknej kousek