Honda NT1100 (2023)

Vlastník nazgul12
Vloženo 9.11.2023
Aktualizováno 9.11.2023

Od 17 let jsem vyzkoušel hodně motorek od naháče přes super sporty i ostrá endura ale až NTčko je ten správný kompromis

Motorka koupena od FIRMA:Nokamoto (Hradec Králové) - Prodejce má dokonalý přehled a super jednání

První dojmy - První dojmy smíšené ale po prvních 1000 km jsem se začal s motorkou zžívat a po 4000 km jsem spokojený ale nemohu moc soudit mám najeto od dubna necelých 5000 km

Motorku bych doporučil pro - Motorka je stavěná pro klidnou pohodovou jízdu ale nezklame i sportovnější jízdou. Prostě není to pro závodníky nebo dárce orgánů

Doplňky na motorce - Tur.plexy , padáky , prodloužení př.blatníku , zadní blatníček + lízátko , zadní kufr s brz.světlem , cnc páčky , mřížka chladiče , Tank vak , přídavné stupačky , polepy

Motorka je poměrně slušně vybavená . Dokoupil jsem si pár doplňků jako prodloužení př.blatníku zadní blatníček+lízátko ,padáky spodní vrchní ,cnc páčky , turistické plexy, zadní kufr s brzdovým světlem,výklopné stupačky na padáky a nechal jsem si vyřezat chromové polepy podle svého návrhu ,mřížka chladiče a ještě přemýšlím o přídavných světlech.
Zkušenosti: motorka se dobře ovládá jak s batůžkem tak bez abs funguje skvěle jen se mi zdá že mezi 3-4 rychlostním stupněm je moc velký skok ale ještě bych uvítal duální brzdy jinak motorka super
Poruchy zatím žádné spotřeba je přiměřená dojezd dobrý

Motorka se nejlépe cítí při dlouhých trasách při pohodové jízdě ale nezklame ani při ostřejší jízdě nebo na šotolině ale do terénu bych ji raději netrestal
Je to prostě stroj něco mezi silničákem a endurem za mě super

Na dálky prostě paráda

Vlady3
Vlady3 napsal 10.11.23 v 18:07

Pěkné hodnocení

Vasko969
Vasko969 napsal 10.11.23 v 16:38 10b.

Super cesťák !!!

Pupi04
Pupi04 napsal 09.11.23 v 22:49 10b.

Super
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

skosik
skosik napsal 09.11.23 v 13:30 9b.

také hezký kousek .. myslím,že k dokonalosti ji už chybí jen kardan,vyšší výkon a širší nabídka barevného provedení. Dobrá volba