Honda Monkey 125 (2023)

Aktualizováno 28.9.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 15 záznamů

jencekgs
jencekgs napsal 22.02.24 v 13:32 10b.

Dobra volba, mam Groma a zatim jsem za 2roky najel 8tis km. Tesim se do prace a tesim se z prace.
Po zadnim, po prednim, mezi auta do mesta parada

jeffreestar
jeffreestar napsal 02.01.24 v 10:19 9b.

Zní to, jako že jsi našel svoji ideální motorku! Ty emoce a nadšení, které sdílíš, jsou úžasné. Myslím, že tvoje příspěvky a recenze mohou být pro ostatní lidi, kteří hledají motorku, skvělým zdrojem inspirace https://slicemastergame.com/

ami87
ami87 napsal 15.11.23 v 22:24

Je to vážně super motorka. Letos jsme na nich jeli po ose do Portugalska. Celkem za 3 týdny necelých 8000km. Dá se to úplně v pohodě. Průměrná rychlost byla 53km/h. Alpy a Pyreneje žádný problém. Jo a spotřeba s plným nákladem (stan, spacáky, oblečení a vaření) pod 2l. Na 5,6l nádrž a většinou plný plyn kolem 300km. Každý jsme vezli 1,5l rezervní benzín a nikdy nebyl potřeba. Tedy až na záchranu jednoho motorkáře kterému došel. Takže je to skvělá motorka a slušný cestovatel.

Motokatynka
Motokatynka napsal 05.10.23 v 14:17 10b.

Esence radosti! Skvělý cestovní stroj - viz cesta D. Gawliczkové po Japonsku... Hodně zábavných kilometrů!

BigAl74
BigAl74 napsal 04.10.23 v 09:30 10b.

Krásná Opice a nadšená recenze Ať ti dělá pořád samou radost

trinidad
trinidad napsal 03.10.23 v 08:09 10b.

Tak má vypadat radost

TRAVEX-BMW-GS
TRAVEX-BMW-GS napsal 02.10.23 v 19:47 10b.

Nádhera a hlavně když dělá radost tobě ?

BezprstyBill
BezprstyBill napsal 02.10.23 v 18:16 10b.

Bomba, len u nas by som sa s tym bal jazdit... na nasich cestach vladne selektivna slepota. Nech sluzi

Vasko969
Vasko969 napsal 02.10.23 v 12:51 10b.

Fulham
Fulham napsal 02.10.23 v 12:06

Díky všem za komentáře, nedovedu si představit až bude mráz a sníh co budu dělat :) Doteď jezdím do práce a proplétám se provozem jak na kole, jsem doma o 20 minut dřív než autem :)

HQMario
HQMario napsal 02.10.23 v 08:17 10b.

Krásná mašinka s super článek Taky jsem si jako druhou mašinu pořídil Hondu 125, ale Super Cub a jak píšeš - je to prostě pohoda. Na tak malý obsah tahá jak divá a je opravdu radost se na ní vozit a na rozdíl od "velké mašiny" tankuju "plnou" a nechám tam stovku Takže ti plně rozumím a přeji ti hodně šťastných a pohodových kilometrů A jak říká jedem můj dobrý kamarád - "hlavně že to vrčí a že se to klepe" ...a o tom to je...

Dzawar
Dzawar napsal 01.10.23 v 20:30 10b.

Vítej do rodiny Honda Cub užívej. Kdo něco podobného nesedla tak nepochopí kolik zábavy a neplechy se stim dá nadělat . Mám sice ne tak pěkný stroj z této rodiny ale o to praktičtější . Ať ti dělá jenom radost

zimirekm
zimirekm napsal 01.10.23 v 16:56 10b.

Gratuluji, vitej do sveta klidu a pohody. Mam tu samou zlutou. Kanistr benzinu mam na celou sezonu. Tukat na celo si muzou, nepochopi to. . Mam doma Africu 1100 a hadej, na cem jezdim nejcastejiMam ji vyfocenou v tapetach. Zrovna dnes jsem ji v garazi dal peci, aby ji to sluselo

Targus
Targus napsal 29.09.23 v 18:37 10b.

Až na ten dosti šílený svazek kabeláže a "hadičkáže" od řídítek k přední brzdě má skvělý outfit. Člověk se na ni podívá a roztáhne se mu huba od ucha k uchu.
Chytit ji za uši - totiž za řídítka - a už se práší za kočárem!

No prostě když ji miluješ, není co řešit!

Řeknu to jinak:
TVL ještě že jsem ji nepotkal, už by byla v garáži další motorka, a to nemám čas ujezdit ani ty dvě,které tam stojí...

Simčo
Simčo napsal 29.09.23 v 05:55 10b.

A o tom to celé je (aspoň u mňa).