Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 02.03.2024, Uskutečněno: 01.03.2024, Stav tachometru: 44978 km, Zhlédnuto: 137x

Je to už dlouho co jsem byl na této výstavě a to ještě v Praze. V Brně nikdy. Protože mi zbyl jeden den dovolené z loňksého roku, který jsem si musel vybrat, rozhodl jsem se, že se pojedu podívat na výstavu do Brna. Zrovna to dobře vyšlo. Výlet na jeden den, jen tak na otočku. A vlakem, kterým jsem jel naposledy snad před 20 lety. Nechtěl jsem jet o víkendu, to jsem očekával nával, ale i pátek a množství lidí co jsem vstoupil do prvního pavilonu mě zarazil. Motorky nebyly téměř vůbec vidět kde jsou, protože všude byly mraky lidí. Každý si na všechno sedne, vším zakroutí, pomačká co jde, postaví se, propéruje co to jde a sleze. Jo a ještě jedna věc, hlavně se na tom vyfotit. V teniskách a bez helmy Podle mě, stejně nikdo nemůže vědět jak se na tom jede, dokud se na tom nesveze. Nic na tom nevyzkouší a nepozná. Na motorce je třeba se projet ! To pak chceš, když ti prodejce prodává motorku z výstavy, velebí ti ji, že je úplně nová z výstavy a dá ti nějakou nepatrnou slevu :( kolik lidí si na ni sedne a co na ni nevyvádí ?!
Jo, bylo tu hodně strojů, obzvláště i těch čínských co kopírují třeba Bavoráka. Přestaveb jsem zde moc nenašel a u klasických značek jako Honda, Yamaha, Kawa bylo mraky, mraky lidí, že motorky nebyly ani vidět kde vlastně stojí. Jak to bude vypadat o víkendu, nechtěl bych vidět ?! Jídlo teda randál - klobása 150 Kč, pivo 80 Kč a brambory s cibulí 49 Kč / 100 g. Já měl tedy asi největší zážitek z toho vlaku cestou tam a zpět :) Ne, jsem rád, že jsem viděl i Hondu NT 1100 v novém kabátě, protože tu si chci časem koupit. Ta červená je fakt boží ! Na tu jsem si i sedl, a to že si na každou jako každý vlézt určitě nemusím. Zkusil jsem si tedy posed na supersportech. To mě zajímalo jak se na tom sedí oproti sport touringu.
Co mě ještě zaujalo byla Kawasaki Ninja hybrid, právě kvůli tomu pohonu
Kdo mě vítal v Praze na nádraží ?
Sousoší na pražském nádraží ( pro ty kdo nevědí ) : Sir Nicholas George Winton v roce 1939 zachránil 669 převážně židovských dětí tím, že jim zajistil odjezd vlakem do Anglie. Proto je tu to sousoší k jeho upomínce a upomínce židovských dětí, které bylo vytvořeno podle skutečných podob jeho a dvou dětí sochařkou Flor Kent, původem z Venezuely, která nyní žije v Londýně.

Clint. (77) napsal 02.03.2024 v 19:57

Letos se nakoukávám jen zde, ty sis to užil pěkně vlakem, to muselo být dobré já mohl jen v sobotu a to jsem vzdal přesně kvůli davu, jinak s tím oblézáním motorek a huntováním na místě, jsem s tebou za jedno, strašný necit, nechápu. Čínský stroje nevnímám absolutně……Každopádně máš pěkné fotky vč. té smutné, znám celý příběh celkem dobře.
Ať se ti daří

1 reakce

ndravec
ndravec 03.03.2024 v 17:38

Děkuji za souhlas a pochopení. Myslel jsem, že mě tu kde kdo sepsuje za tento názor, ale jak vidět díky Bohu ne :) Tobě též jen vše dobré.

elvis78 (133) napsal 02.03.2024 v 13:30

no jo, tak tys jel vlakem to jsi si vychutnal alespoň pivíčko. Já jsem sušil hubu, zakousnul jsem se a ani jsem nějak na nic neměl chuť a čas, i když v ten čtvrtek to bylo o proti tomu co popisuješ, paráda. jen jsem pak na parkovišti před odjezdem do sebe zvrhnul flašku vody jak jsem byl vysušený.
O lidech mi povídej ale bohužel oni si na to sednout můžou a na druhou stranu se jim nedivím že si chtějí sednout a hlavně což sralo i mě, kvůli selfíčku, a nebo pěkně zipem ti přejedou po laku nebo zipem mikiny daný kolem pasu při nasednutí prásk do lakovaný části boku. nebo u jednoho Harleje pošlapaný repráky od bot, prostě mazec,
ženský s váhou přes 100kg(hlavně že má kérky a vytetovaný obočí jako marfuša a figuru jak vepř na porážku), nebo nabušení hezouni v tepláčkách a mikinkách co si vybírají motorku k pleti
Ty motorky jsem mnohdy litoval a obdivoval trpělivost zástupců těch daných značek.
Holt to prostě k výstavě patří, taky mě to sere, ale to je život
p.s.: Regiojetem jsem ještě nejel, ale chystám se do siriuse když už teda a se synky někam na výlet
a ta smutná fotka to je co?

1 reakce

ndravec
ndravec 02.03.2024 v 13:43

Sir Nicholas George Winton v roce 1939 zachránil 669 převážně židovských dětí tím, že jim zajistil odjezd vlakem do Anglie. Proto je tu to sousoší k jeho upomínce a upomínce židovských dětí.

• Tak jsem něco nakoupil

Přes zimu jsem tochu šmejdil po netu a objednal pár nových doplňků z Číny jak na motorku tak na camping. Ne ve všem se ty žlutý větve vždy trefily, ale co nadělám. Zas to tolik nestálo. Samozřejmě jsem si koupil i doplňk

Vloženo: 23.04.2024
    Uskutečněno: 21.04.2024
  • Mosonmagyaróvár - termální lázně Maďarsko

Další velký výlet stále ještě v úvodu sezóny a na nové motorce. Tak nějak jsem přemýšlel jestli vůbec někam pojedu. Ale víkend sliboval pěkné počasí, a pak už se to má zkazit. Tak že jedu prozkoumat další lázně do Maďars

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.04.2024
    Uskutečněno: 13.04.2024
  • Jen tak po práci a zase málo času

Počasí lákalo ven vytáhnout motorku a byla by škoda asi nikam nejet a dělat něco jiného na zahradě nebo kolem baráku. Na středu již hlásí zimu a déšť. Původně byl vytyčen cíl steak and grill bar nedaleko Mimoně, ale po k

Vloženo: 16.04.2024
    Uskutečněno: 09.04.2024