Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 10.02.2024, Uskutečněno: 09.02.2024, Stav tachometru: 44978 km, Zhlédnuto: 102x

Asi jak se stalo mou tradicí a zvykem, zimní měsíce kdy se nedá jezdit nebo spíše nejezdí, využívám k přípravě na letní motodovolnou. Letos jsem docela dlouho váhal a přemýšlel kam to střelit. Nadchl jsem se sám pro Slovinsko a byl rozhodnutý. Jak jsem tak mluvil s kamarádem Pavlem, ten zase básnil o Švýcarsku, kde jsme už jednou pobyli pouze dva dny, jen tak okrajově cestou, když jsme jeli před dvěma lety na RDGA do Francie. Nakonec jsem tedy od plánu Slovinska upustil - možná někdy příště a pustil se do přípravy Fahrplanu Švýcarska. Když jsem asi 22.1. vytáhl poprvé mapu, kterou jsem si koupil už před Vánoci, netušil jsem, že se to tak zvrhne, začne se to nabalovat a strávím nad tím hodiny a hodiny svého volného času. Dokonce i v práci mi to nedalo a o volných chvílích jse na cestopisu pracoval. Pavel mě honil na dálku, aby si to mohl už přečíst. Nakonec z toho vyšly tři verze. Jedna základní, včetně již naplánovaného a zajištěného ubytování v místě dojezdu dného dne, druhá rozšířená o kousek další trasy a třetí opravdu zahrnující další nemalou část Švýcarska. Přípravy byly velké. Pročtení všech motorkářských knih co mám doma, pročtení všech uveřejněných cestipisů zde na motorkářích, prozkoumání mapy a porovnání všeho jestli jsem něco nevynechal, něco nezpomněl, včetně zarezervování ubytování na bookingu. Po skoro měsíci je hotovo. V pátek 8.2.24 jsem kamarádovi Pavlovi odeslal všechny tři verze k pročtení. Dnes vím, že když si vytvořeného průvodce vezmu v létě nebo za další rok do ruky, tak můžu z fleku vyrazit, vše podle plánu a i budu vědět kde ten den hlavu složím. Teď už jen počkat až to přijde a budeme moc vyrazit :)

JirkaCL (10) napsal 10.02.2024 v 18:20

To znám, vypadá to u mě stejně. Většinu jsem jel minulej rok, budeš nadčenej.

1 reakce

ndravec
ndravec 10.02.2024 v 19:52

Děkuju, děkuju. JJ, už jsme taky jeli třeba Furka Pass a tak. Tohle není všechno to je po půlce mapy Švýcarska, ale všechno to sem dávat nebudu.

• Kostel duchů

Počasí slibovalo krásný víkend, a tak moje dohoda s manželkou zněla jeden den na motorce a jeden den na společný výlet. S tím já nemám problém, protože přes týden se moc nevidíme, a tak je to příležitost být spolu a zaží

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 27.04.2024
  • Tak jsem něco nakoupil

Přes zimu jsem tochu šmejdil po netu a objednal pár nových doplňků z Číny jak na motorku tak na camping. Ne ve všem se ty žlutý větve vždy trefily, ale co nadělám. Zas to tolik nestálo. Samozřejmě jsem si koupil i doplňk

Vloženo: 23.04.2024
    Uskutečněno: 21.04.2024
  • Mosonmagyaróvár - termální lázně Maďarsko

Další velký výlet stále ještě v úvodu sezóny a na nové motorce. Tak nějak jsem přemýšlel jestli vůbec někam pojedu. Ale víkend sliboval pěkné počasí, a pak už se to má zkazit. Tak že jedu prozkoumat další lázně do Maďars

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.04.2024