Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Jednoznačně skvělá, výborně ovladatelná s dobrým výkonem. Pohodlný a parádní cesťák, který se překvapivě lehce staví na hlavní stojan a rovněž lehce se z něj sundává.

Yamaha Tracer 9 / 900: Četl jsem, že má strašně tvrdý podvozek a skáče. Navíc se mi nelíbí budíky. Za ty peníze bych tuto výbavu nekoupil.

První dojmy - Když jsem ji porvé viděl stát připravenou před domem pána, furt jsem přesvědčoval sám sebe, že není tak veliká oproti té mojí jak vypadá. Ale o něco větší je. Pán mě trochu ještě v tom mém dojmu utvrdil, že pokud je pro mě tak vzhledem k mé výšce teda neví. Že pro mě bude jen tak tak. No, řeší to snížit sedlo. To bude potřeba. Jinak si budu hrát na baletku a někdy až to nevyjde se někde složím k zemi. A to bude trapas. Jinak se ovládá s naprostou lehkostí. Ta jede sama.

Motorku bych doporučil pro - Pro náročné cestovatele, kteří chtějí výkon a pohodlí na cestách.

Doplňky na motorce - Motorka má vyšší plexi, vyhřívané rukojeti, tempomat, blástry, TNF display, 12 V zásuvku, klín pod motorem, padáky, přídavná světla, zadní plotnu s originál topcasem v barvě a držáky bočních originálních kufrů v barvě samozřejmě i s kufry.

Průměrná spotřeba - 9.12 l/100km

První jízda od prodejce domů byla moje úplně první jízda na této mašině, v délce 150 km. Byl to pro mě velký nezvyk oproti mojí současné motorce. Je větší, vypadá mohutnější, vyšší, se širokými řídítky. Na to nejsem zvyklý. Můžu říct, že asi prvních 30 km pro mě bylo velkou změnou, ale pak jsem si připadal jako kdybych na tom jezdil už dlouho. Ta motorka jede sama, nemusí se tolik podřazovat, krásně a s lehkostí se ovládá.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 16.12.23 v 23:55 10b.

Dobrej cestacek At slouzi !!!

Beryano
Beryano napsal 29.10.23 v 10:52 10b.

Mám stejnou tak ať slouží.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 14.10.23 v 21:22 10b.

Nová a pěkná. Rovněž mám malou radost z malé výšky postavy. Ať dlouho slouží.

Bahys
Bahys napsal 04.10.23 v 14:46 10b.

Dobrá volba. Ať slouží.

Vašiak
Vašiak napsal 27.09.23 v 10:10 10b.

Krásná