Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Mosonmagyaróvár - termální lázně Maďarsko

Vloženo: 17.04.2024, Uskutečněno: 13.04.2024, Stav tachometru: 47176 km, Zhlédnuto: 32x

Další velký výlet stále ještě v úvodu sezóny a na nové motorce. Tak nějak jsem přemýšlel jestli vůbec někam pojedu. Ale víkend sliboval pěkné počasí, a pak už se to má zkazit. Tak že jedu prozkoumat další lázně do Maďarska. Původně jsem chtěl jet na doporučení do Lipótu, ale tam jsem nenašel ubytování. Podle recenzí netu jsou tyto lázně jedny z deseti nejlepších a jsou poměrně blízko, 30 km za Bratislavou. Plánoval jsem v sobotu vyrazit brzy ráno, abych byl co nejdříve na místě. No klasikou u mě je, že zpoždění bývají běžná. Opět bylo asi 08.30 h., naštěstí nejhorší a nejpomalejší část cesty byla mezi domovem a Jihlavou, pak už to bylo jen po dálnici a to je pouze transport, kde ubíhají kilometry. Do cíle jsem dorazil po 13.30 h., našel ubytování, zaparkoval motorku, vyházel věci z kufru, sbalil batoh a utíkal do lázní, které otvírají ve 12 h a zavírají ve 20.00 h.. Tam jsem vydržel celé odpoledne až do večera. Bylo krásně, celé odpoledne svítilo sluníčko a dalo se chodit v plavkách mezi bazény a koupat i venku v bazénu bez termální vody. Co jsem nečekal, že budou v lázních mít dokonce i točenou Plzeň. Jako doma :) V neděli to bylo vůbec na pohodu. Na cestu jsem měl celý den, a tak jsem si zajel ještě na Pezinskou babu a odtud to směřoval domů přes Pálavu na Chrudim bez transportu po dálnici.

Konečný stav km: 47 176 km
Ujeté kilometry: 825,9 km
Kumulativní kilometry 2024: 2 198 km

Milan1963 (273) napsal 18.04.2024 v 07:57

• Kostel duchů

Počasí slibovalo krásný víkend, a tak moje dohoda s manželkou zněla jeden den na motorce a jeden den na společný výlet. S tím já nemám problém, protože přes týden se moc nevidíme, a tak je to příležitost být spolu a zaží

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 27.04.2024
  • Tak jsem něco nakoupil

Přes zimu jsem tochu šmejdil po netu a objednal pár nových doplňků z Číny jak na motorku tak na camping. Ne ve všem se ty žlutý větve vždy trefily, ale co nadělám. Zas to tolik nestálo. Samozřejmě jsem si koupil i doplňk

Vloženo: 23.04.2024
    Uskutečněno: 21.04.2024
  • Jen tak po práci a zase málo času

Počasí lákalo ven vytáhnout motorku a byla by škoda asi nikam nejet a dělat něco jiného na zahradě nebo kolem baráku. Na středu již hlásí zimu a déšť. Původně byl vytyčen cíl steak and grill bar nedaleko Mimoně, ale po k

Vloženo: 16.04.2024
    Uskutečněno: 09.04.2024