Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 16.04.2024, Uskutečněno: 09.04.2024, Stav tachometru: 46350 km, Zhlédnuto: 40x

Počasí lákalo ven vytáhnout motorku a byla by škoda asi nikam nejet a dělat něco jiného na zahradě nebo kolem baráku. Na středu již hlásí zimu a déšť. Původně byl vytyčen cíl steak and grill bar nedaleko Mimoně, ale po kontrole v mapě jsem zjistil, že je ještě do 30.04.2024 zavřený. No sedělo by se tam určitě hezky. Kolikrát jsem jel okolo a nezastavil se. Tak že se jede jinam. Cestou jsem kombinoval možnosti trasy vzhledem k času a operativně měnil směr, protože zase tolik už ho do večera nezbývalo. Nakonec jsem projel ač v protisměru trasu o které jsem vždycky přemýšlel, když jsem seděl v restauraci na vršku v Kořenově odkud ty motorkáři tam jezdí. Tak už to mám projeté taky a vím. V Kořenově kde jsem vyjel jsem si zastavil na sladké občerstvení, protože už jsem nikam nepospíchal. Tam, kam jsem původně chtěl jet už bych dnes stejně nedojel. Tak zase příště mám záminku na další výlet. No, po dojetí domů už jsem koukal na obluhu jak se ženou mračna.

Konečný stav km: 46 350 km
Ujeté km: 147,4 km
Kumulativní km roku 2024: 1372,1 km

Hyacint (39) napsal 16.04.2024 v 22:22

Pěkný fotky. Palačinky jsou luxusní.

elvis78 (133) napsal 16.04.2024 v 19:19

Hezký, ty třešně nebo sakury jsou podle mě nejkrásnější jarní květy Na to vždycky čumim jako tele na vrata jak je to krásné

• Kostel duchů

Počasí slibovalo krásný víkend, a tak moje dohoda s manželkou zněla jeden den na motorce a jeden den na společný výlet. S tím já nemám problém, protože přes týden se moc nevidíme, a tak je to příležitost být spolu a zaží

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 27.04.2024
  • Tak jsem něco nakoupil

Přes zimu jsem tochu šmejdil po netu a objednal pár nových doplňků z Číny jak na motorku tak na camping. Ne ve všem se ty žlutý větve vždy trefily, ale co nadělám. Zas to tolik nestálo. Samozřejmě jsem si koupil i doplňk

Vloženo: 23.04.2024
    Uskutečněno: 21.04.2024
  • Mosonmagyaróvár - termální lázně Maďarsko

Další velký výlet stále ještě v úvodu sezóny a na nové motorce. Tak nějak jsem přemýšlel jestli vůbec někam pojedu. Ale víkend sliboval pěkné počasí, a pak už se to má zkazit. Tak že jedu prozkoumat další lázně do Maďars

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.04.2024