Suzuki GSX-S1000GT (2023)

Vlastník ALFA70
Vloženo 14.9.2023
Aktualizováno 7.4.2024

Rychlý cesťák s výborným motorem a dobrým podvozkem.

Motorka koupena od FIRMA:M.C.F. cz (Slušovice) - V centrálním skladu v Madarsku měli poslední 2 ks černá a tmavě modrá, na světlou modrou čekací doba 3-6 měsíců

Kawasaki Ninja 1000SX: důvod neuveden

První dojmy - Super,pěkně se vede,zatím je záběh.Posed mírně v předklonu,motor výborný,podvozek taky dobrý.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušené a vyježděné jezdce.

Doplňky na motorce - Rolny,rozříření stojánku,protektory osy a rámu,držák na mobil,polepy,chrániče páček,zadní držák s kufrem a úprava sedla s gelovou podložkou,koncovka výfuku Mivv, plexi štít PUIG sport,nástavec řídítek 30 mm s offsetem 22 mm od něměcké firmy Voigt.

Teprve v záběhu,ale zatím vše ok.Pěkně jde do náklonu,podvozek jistý.Přední plexi je fakt dost nízko,takže vcelku dost fouká,budu řešit upravu.Co se mi líbí je, že mám sedlo nižší než na Traceru co mi vyhovuje.Po 4 letech na Traceru jsem chtěl změnu.Dizajn motorky je takový future,prvně se mi moc nezdál ale až jsem ji víděl na živo,no paráda.Displey je přehledný ,líbí se mi auto přepínání režimu noc/den,info je tak akorát.Další info doplním až po delších zkušenostech.Po zajetí motoru, co říct rychlá bestie..