KTM 390 Adventure (2022)

Lehká, hravá, obratná - delší dojezd a větší krouťák než bývalá fmx 650

Motorka koupena od Ktm flash

Yamaha XT 660 X: Váha a chtěla jsem novou
Honda CB 500X: Váha - manévrovatelnost

První dojmy - Nová motorka...uz to samo o sobě super. Recenze nelhala, lehká, obratná, svižná. Skvěle ovladatelná.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co chtějí lehčí motorku se vzhledem velké motorky, co hledají pohodlí a zároveň si chtějí zařádit na silnici i v terénu.

Doplňky na motorce - Zatím padáky, vyšší plexi. Výfuk plánuji. A lepší kvalitnější blastry taky.

Mám za sebou první servis po 1000 km a dalších 1500 najeto. A jsem z ní nadšená víc a víc. Nechce se mi z ní slezt. ? Přidala jsem padáky, trošku vyšší plexi, malou brašnu na sedlo. Plánuji lepší blastry a jiný výfuk. Tenhle je to jediný co se mi na motorce nelíbí. Jinak super! Na blbnutí kolem komína i na delší cesty. Pohodlná. Zatím jen po silnici, ale plánuji i nějaké polňačky...

Matess727x
Matess727x napsal 13.08.23 v 20:12 10b.

Kvalitní strojek. Dobrá volba! Letos v Rumunsku (na cestě autem do Bulharska) jsem na 390 Advíkách viděl dva chlapíky, evidentně cestovatelé, páč měli dost bagáže. Tak ať motorka slouží a dělá radost.

Mercurio
Mercurio napsal 07.08.23 v 08:13 10b.

Jedna taková s námi bydlela přeminulý týden v penzionu u Bolzana. Taky dámský stroj. Pantáta měl KTM 890 Adventure. Přijeli z Dánska. Tak užívej.