Suzuki GSX-S1000GT (2023)

Vlastník tur0033
Vloženo 17.6.2023
Aktualizováno 1.4.2024

Sedačka zatím není nejpohodlnější na delší trasy, ale jako jízda je návyková. Docela časté zastávky na benzince.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrend (Opava-Předměstí)

Suzuki DL 1050 V-Strom XT: Po malém stromku by to byl očekávaný krok, ale po zkušební jízdě nakonec ne.

První dojmy - Motor super, světla svítí, blinkry blikají, ale jestli to troubí nevím - nevyzkoušeno.

Doplňky na motorce - Padáky
Boční kufry Shad SH36
(pár věciček z Číny)
Horní kufr Shad SH59X

Průměrná spotřeba - 4.86577 l/100km

Momentálně najeto pouze 2000 km a maximální spokojenost. Ten motor to je labůžo. Jenom bych se nezlobil ještě za jeden kvalt na takové to kochací tempo po dálnici. Trochu na ni fouká. Jak naskakovat zkušenosti, tak se zkusím rozepsat více.

Moje zkušenosti po 13 000 km. Zkráceně
Musela být změna pneumatik za Michelin Road 6 GT - najeto zatím 6 000 km a absolutně nelituji. Původní gumu - zadní jsem nějak propíchl naštěstí v obci. Bohužel jela hned do servisu, takže odtah. Spojeno s výměnou oleje. Doma připravená přídavná světýlky. Ohledně posedu jsem zkusil dát větší plégo a jako mnohem lepší. Jinak ohledně noh, zad a rukou vše v pořádku nic nebolí ani při 850 km za den. Vím, že nikdo spotřebu neřešíme, ale zhruba kolem 6 l/100km. Po přidání plynu (to zrychlení je velice návykové) ta spotřeba je nějak trochu jedno. Moje maximální spokojenost zatím přetrvává. Zajímavý poznatek, ale ne příjemná zkušenost - do 19 l nádrže lze natankovat o 0,52 l více dle stojanu u Olrenu a na výpary lze ujet ještě minimálně 10 km.

Ondros
Ondros napsal 18.10.23 v 20:44 10b.

Krasavica tak ať dobře slouží a kolama vždy dolů

mili
mili napsal 14.07.23 v 11:12 10b.

Nádhera ,dneska si pro ni taky jdu
Přeji mnoho šťastných km

Black_Tea
Black_Tea napsal 08.07.23 v 19:48 10b.

Krásná, respekt za koupi nové motorky.